Modne dodatki lato 2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Niezwykła kolekcja biżuterii Composable - RoseGoldPrecious Blooms

Kolekcja Nomination Italy - Composable zawsze była celebracją życia i piękna, ale teraz jest jeszcze większą dzięki Drogocennym Kwiatom w różowym złocie.
Redaktorki Polki.pl / 05.06.2019 15:20
Modne dodatki lato 2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Nowe Drogocenne Kwiaty z Composable Collection dedykowane są naturze oraz symbolom uczuć czyli: miłości, romantyczności, szczęściu i przyjaźni. Kolekcja zawiera dmuchawce, kultowe stokrotki i żonkile, miniaturkę drzewa życia i kwiaty z pełnych blasku cyrkonii lub charakterystycznego onyksu, masy perłowej czy koralowej. Każda zawieszka jest wzbogacona o różowe 9K złoto, które dodaje klasy każdemu symbolowi.

Podwójne linki z grawerowanymi napisami - Siostra, Rodzina, Mama i Miłość pisane kursywą z ikoną kwiatów uzupełniają kolekcję Drogocennych Kwiatów. Szlachetne symbole wykonane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników w Nomination, w atelier we Florencji , na obrzeżach tego renesansowego miasta.

Kolekcja Composable pozwala dodawać nowe symbole kiedy chcesz, więc możesz spersonalizować  bransoletkę i tym samym opowiedzieć swoją historię.

Nomination Italy powstało ponad 30 lat temu we Florencji wraz ze stworzeniem pierwszej personalizowanej bransoletki Composable, będącej szeregiem cennych elementów, które możemy dowolnie dobierać. Do produkcji biżuterii Nomination używa tylko materiałów najwyższej jakości: 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota, srebra, stali szlachetnej, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także diamentów. W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

fot. materiały prasowe