Jeremy Scott dla Longchamp

Torby Longchamp swego czasu były niezbędnikiem każdej fashionistki, teraz przyszedł czas na designerski model tej kultowej torby.
/ 27.01.2014 14:31

Przedstawiamy gadżet, który już teraz lansowany jest na must-have sezonu wiosna-lato 2014. Torby Longchamp swojego czasu były niezbędnikiem każdej fashionistki, teraz przyszedł czas na designerski model tej kultowej torby.

Najnowsza torba nazwana „Color Bar”, powstała w ramach stałej już współpracy marki Longchamp i Jeremy’ego Scotta. Bawełniane płótno ze zbiorem pasów w ośmiu kolorach, połączono z czarnymi rączkami, z bydlęcej skóry. Torebka designem przypomina flagowy model marki, czyli kultowy Le Pliage.

Przeczytajcie więcej o najnowszych trendach na wiosnę-lato 2014

Must-have sezonu? Zobacz nowy projekt Jeremiego Scotta

Kolorowe paski to nic innego jak telewizyjna plansza testowa. Miłośnicy małego ekranu muszą pamiętać, by nie przeoczyć tej limitowanej kolekcji, zwłaszcza że wychodzi ona w ilości 2000 sztuk na cały świat. Koszt takiego cacka to ok. 1000 złotych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.05.2014 22:22
Absolutnie się w tej torebce zakochałam. Poluję na podobną teraz na Pierre Riu, tam lubią się pojawiać takie cudeńka, no i mam pewność, że będzie oryginalna i w lepszej cenie od tej sklepowej. Przyuważyłam już kilka rzeczy z nowej kolekcji, no i fajne akcesoria do iPhona.