Moda w kaloszach

Najlepszy pomysł na pochmurny dzień to zabawne kalosze, tym bardziej że wciąż utrzymują się w trendach. Kalosze nie tylko nie odeszły do lamusa, ale stanowią oryginalne wykończenie miejskiego stroju.
/ 09.04.2008 10:54
Najlepszy pomysł na pochmurny dzień to zabawne kalosze, tym bardziej że wciąż utrzymują się w trendach. Ciekawy wybór fasonów dostępny jest na stronie zappos.com, a także w ofercie marek Gioseppo, Heros, Tretorn/ Magum, Venezia, Marisha i MG Trade.

Kalosze nie tylko nie odeszły do lamusa, ale stanowią oryginalne wykończenie miejskiego stroju. Nosimy je teraz nawet do szortów, dżinsów, spódnic i sukienek, dobieramy biżuteryjne dodatki. Kalosze są wyraziste, a dodatkowo wykończone optymistycznymi wzorami - w kwiaty, groszki, w paski i kratkę, w panterkę i trupie czaszki. Długość za lub przed kolano, co kto lubi. Do takich butów pasuje duża kolorowa torba i oczywiście parasol. Możesz iść na całość, jeżeli idziesz w kaloszach na wiosenny spacer z ukochanym pozwól sobie na kolorowe rajstopy i duży szal lub długie zamszowe rękawiczki.

Moda w kaloszach
Fot. kalosze Gioseppo, biżuteria Aldo, płaszcz Depp, torebka (fashionzone.pl)

Do tego możesz dobrać dżinsy i stalowy lub miedziany duży golf, ewentualnie zieloną spódnicę i beżowy T-shirt. Baw się dobrze, nawet skąpana w deszczu!