TALLY WEIJL fot. Greg Kadel

Karnawałowe dodatki Tally Weijl

To jedyny czas w roku kiedy naszej modowej wyobraźni nie ograniczają żadne zasady i normy, a świecidełka i błyskotki możemy dawkować w nadmiarze bez wyrzutów sumienia.
/ 05.01.2010 10:27
TALLY WEIJL fot. Greg Kadel
Dobrą zabawę gwarantuje oczywiście dobre towarzystwo. Dobry humor natomiast strój i jego dodatki, które oczarują pozostałych gości!

Na horyzoncie weekendy niekończącej się zabawy, czas kiedy chcemy wyglądać olśniewająco. Powinniśmy się więc przygotować na spore wydatki? Niekoniecznie! Są sposoby by karnawał nie zrujnował naszego portfela - z pomocą przychodzą nam firmy odzieżowe, które w swojej ofercie coraz częściej mają całą gamę interesujących dodatków, dzięki którym prostą małą czarną, wiszącą w naszej szafie od wieków, możemy zaprezentować na wiele sposobów - za każdym razem w zupełnie innym stylu!

Bogatą gamę połyskujących akcesoriów znajdziemy w ofercie marki Tally Weijl. Wiszące, konstrukcyjne kolczyki, ćwiekowane bransoletki i paski to tylko nieliczne z wielu propozycji jakie styliści marki proponują by dodać pazurka prostej sukience.