jak dobierać bransoletki fot. Fotolia

Jak łączyć bransoletki - Porady stylisty - Modne dodatki

Po kilka bransoletek na jednym ręku? Tak jest modnie!Zobacz jak to robić umiejętnie
/ 13.08.2018 10:46
jak dobierać bransoletki fot. Fotolia

Już od kilku sezonów modne jest noszenie kilku bransoletek razem. Nie muszą być one od razu kupowane w zestawie. Taki komplet możesz skomponować samodzielnie.

Jak modnie nosić bransoletki

Wszystkie powinny być w tym samym stylu. Zdecyduj się na komplet orientalny lub romantyczny. Nie łącz ze sobą zupełnie odmiennych ozdób, np. rockowych ćwieków i słodkich koralików w stylu retro.

Dobieraj bransoletki według określonego klucza kolorystycznego. Mogą to być zestawy 2 lub 3 kolorowe. Ciekawie efekt dają też ozdoby we wszystkich odcieniach pasteli lub neonów. Inna propozycja to bransoletki w tym samym kolorze, ale różnych jego odcieniach – idealnie sprawdzi się np. niebieski ze swoimi barwami od pudrowego błękitu po nasycony granat.

jak dobrać bransoletki

Najłatwiej łączyć bransoletki z jednego materiału – np. drewna czy metalu. Trudniejszą sztuką, wypróbuj, jak czujesz już, że wiesz jak łączyć bransoletki jest zestawianie różnych typów bransoletek – np. łańcuszków z rzemykami czy koralików z metalowymi blaszkami. Nas urzekły bransoletki damskie na sznurku!

Zobacz też: