Apaszki Pietro Baldini

Kolorowe, eleganckie, z najwyższej jakości materiału
/ 28.10.2009 12:36
Najnowsza kolekcja Pietro Baldini Femme, wypuszczona niedawno na rynek, jest synonimem współczesnej kobiecej wyjątkowości i elegancji.

Wykonana z wysokiej jakości jedwabiu, kaszmiru, wełny i bawełny, nowa kolekcja Pietro Baldini Femme osiągnęła efekt codziennej, wygodnej elegancji, luźnej równowagi stylów oraz niekwestionowanej gracji. Jedwabne wzory Femme są kompozycjami klasycznymi, ale zarazem różnorodnymi i zmuszającymi do gry, tak aby odpowiadad gustom współczesnych kobiet.

Wykonanie linii Femme jest perfekcyjne ze względu na użycie jedwabynch materiałów: twill, satyny i krepy oraz kunsztowne ręczne szycie, które to zapewniają wysoką jakośi każdego z produktów. Linie kaszmirowych szali i chust są wytwarzane z wysokiej jakości kaszmiru oraz zręcznie skomponowane w kolorowe i wykwintne wzory. Każdy produkt to żywa kreacja, wykonana tak, aby podkreślad istotę kobiecości w najbardziej delikatnej formie. Wszystkie wyroby kaszmirowe są produkowane w szerokiej gamie wzorów i palecie kolorów, modnych we wszystkich sezonach.