Agata Kornhauser-Duda fot. ONS.pl

Agata Kornhauser-Duda - Ubrania pierwszej damy - Styl gwiazd

Pierwsza dama wspiera polskie marki. Super!
Joanna Mroczkowska / 27.09.2017 15:48
Agata Kornhauser-Duda fot. ONS.pl

Agata Kornhauser-Duda uznawana jest za świetnie wystylizowaną. Zgadzamy się z tą opinią, chociaż wizerunkiem naszej pierwszej damy powinna się zająć osoba, która lepiej dobierze stroje do jej figury (szczupła sylwetka małżonki prezydenta aż się prosi o podkreślenie w talii), pozycji czy pochodzenia (np. toczki, które pasują bardziej dla brytyjskiej arystokratki).

Znani projektanci odmawiają ubierania pierwszej damy

Stylizacje Agaty Kornhauser - Dudy

Niemniej jej wygląd jest bez zarzutu. A ostatnio pozytywnie zaskoczyła nas tym, że podobnie jak jej koleżanki po fachu wspiera rodziną gospodarkę... modową. Wiele jej strojów szytych jest na miarę w Polsce. Brakuje nam jednak tego patriotycznego pierwiastka, że oficjalnie będziemy wiedzieć, co i za ile kupiła. Może też zechcemy wyglądać jak ona? Czemu nie miałaby nam tego ułatwić? W końcu jest dla nas Polek wzorem ;)

Dowiedz się więcej o stylu Agaty Dudy

Agata Duda
fot. ONS.pl

Agata Duda uczestniczyła ostatnio w jednej z kościelnych ceremonii. Na tę okazję wybrała kolor bordo, który połączyła z szarym płaszczem. Zamszowe kozaki na słupku, szal, rękawiczki i kopertówka w tym samym kolorze prezentowały się dość szykownie. I właśnie markę kopertówki dojrzałyśmy na zbliżonej fotografii.

Okazuje się, że torebka, którą nosi nasza prezydentowa dostępna jest w sklepach Gino Rossi. Kosztuje aktualnie 259 złotych i jest przeceniona z 529 złotych. Podoba się wam?