POLECAMY

Dziewczyny tyją i chwalą się swoimi osiągnięciami na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia!

Fajnie jest przytyć! Nowa moda hitem social mediów. Co wy na to?
Dziewczyny tyją i chwalą się swoimi osiągnięciami na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia! fot. Fotolia

Dziewczyny biorą życie w swoje ręce i nadają nowy wymiar ruchowi body positive. Kiedy większość cywilizowanego świata się odchudza i spędza większość swojego życia na diecie, one chwalą się tym ile przytyły. Okazuje się, że są i takie kobiety! Jesteście w szoku?

#GainingWeightIsCool, czyli jak przytyć i dobrze wyglądać?

Akcję rozpoczęła gwiazda Instagrama Arianna Dantone, która w Nowy Rok zamieściła swoje zdjęcie przed i po przytyciu. Fotkę opatrzyła hashtagiem, który zadziwił social media. W końcu wszyscy postanawiają, że w nowym roku wezmą się za siebie i schudną... Wbrew pozorom za Arianną Dantone posypała się lawina zdjęć dziewczyn, które chwalą się swoimi osiągnięciami.

Zobacz jak w łatwy sposób przytyć

Na Instagramie i Twitterze znajdziecie mnóstwo zdjęć opatrzonych tym hashtagiem. Dziewczyny chwalą się tym, jak przybranie na wadze odmieniło ich życie. Jak stały się piękniejsze, zdrowsze i szczęśliwsze. Jak widać nie tylko chudnięcie jest cool.

Plus size jest piękne - sprawdź nasze newsy i porady

Niektóre kobiety mają ogromną trudność, by przybrać na wadze. Tak samo, jak niektóre nie mogą schudnąć. Jednak akcja #GainingWeightIsCool nie jest przeznaczona tylko dla tych, które np. wychodzą z anoreksji. Akcja ma za zadanie promować zdrowy tryb życia i zdrowe ciało. W związku z tym, że mięśnie są cięższe niż tłuszcz, to ciało mimo, że wygląda lepiej może ważyć więcej.

Co wy na to?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Jeżeli jest to zdrowe nabieranie masy ale mięśniowej to tak. Tłuszczowej nigdy! Ja wręcz przeciwnie, właśnie walczę z masą tłuszczową z iqacai. Całkiem dobrze mi idzie i już w drugą stronę na pewno nie pójdę Tylko budowanie mięsni.