Sfera - nowa sieciówka odzieżowa w Polsce

Co o niej myślicie?
Edyta Liebert / 10.08.2017 10:47

18 października nastąpi huczne otwarcie Wroclavii, centrum handlowego, któremu będą towarzyszyć liczne wydarzenia.Jeśli chodzi o ofertę odzieżową, mieszkańcy Dolnego Śląska nie będą mieli na co narzekać - to tam pojawi się pierwszy w Polsce sklep Sfera.

Najbardziej seksowna bielizna na świecie już niebawem dostępna w Polsce. Znamy datę otwarcia pierwszego sklepu!

Sfera - nowa sieć odzieżowa, która stawia na jakość

Sfera to hiszpańska marka, która podbija rynek. Stawia na wysoko jakościowe materiały, unikalny, ale ponadczasowy design. Sklep Sfery we Wroclavii będzie oferował inspirowaną ostatnimi trendami odzież i akcesoria. Może być konkurencją dla hiszpańskiej ZARY.

Sfera - odzieżowa marka z modą z wybiegu

Odzież marki Sfera tworzona jest przez 70-osobowy zespół projektantów. Grupami docelowymi są kobiety, mężczyźni i dzieci. Sklepy są zlokalizowane w najbardziej prestiżowych miejscach i głównych miastach w Hiszpanii oraz w Portugalii, Grecji i Meksyku czy... Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze. We Wroclavii pojawia się też inne unikalne marki, takie jak Forever 21, Steve Madden, Uterqüe.  Zerknijcie do galerii i oceńcie, czy w ofercie Sfery znajdziecie coś dla siebie? Ceny odzieży marki Sfera nie są wygórowane. Przykładowo letnią sukienkę maxi z bawełny można upolować za około 70 zł.

Lewandowska kasuje komentarze lekarzy, które stawiają ją w złym świetle, a na dodatek ma trenera? Wyjaśniamy