anna lewandowska screen Instagram

Anna Lewandowska ma trenera personalnego - komentarz

Jak to jest naprawdę?
/ 09.08.2017 12:55
anna lewandowska screen Instagram

Czy Anna Lewandowska korzysta z usług trenera personalnego? Czy kasuje komentarze, które podważają jej teorie i szkodzą wizerunkowi ekspertki? Sama Lewandowska zabrała głos. 

Żonie Roberta Lewandowskiego pomaga sztab specjalistów w prowadzeniu bloga, układaniu jadłospisów, treningów, w montażu, w robieniu zdjęć, w prowadzeniu społeczności... we wszystkim. Lewandowska wie, że jest autorytetem w dziedzina sportu, żywienia, a także diety w trakcie karmienia.

Lewandowska wrzuciła zdjęcie, jak karmi Klarę piersią

Zdarza się jednak, że internauci wątpią w wiarygodność informacji podawanych przez Anię. To prawda, że ile ludzi, tyle opinii i daremna jest dyskusja z pseudoekspertami. Więc Ania moderuje Instagram i usuwa pewne komentarze, w tym też obraźliwe. Jednak ostatnia sytuacja oburzyła fanów. 

Kilka dni temu Anna Lewandowska podała na Instagramie przepis na krewetki w chilli. Zaznaczyła, że odradza go kobietom karmiącym piersią. W opisie umieściła ikonkę ostrej papryczki - to ten składnik jest sprawcą zamieszania. Bo post komentowała uznana w środowisku internautek blogerka, Nicole Sochacki-Wójcicka, Mamaginekolog.

Nicole Sochacki-Wójcicka napisała, że dieta karmiących mam nie istnieje i można jeść wszystko. Dodatkowo autorka wytknęła Ani, że kasuje niewygodne dla siebie wpisy, w tym właśnie jej. Sprawa nie została skomentowana przez Anię.

Anna Lewandowska korzysta z rad trenera personalnego?

Konsultacja z innym trenerem nie byłaby niczym dziwnym nawet w przypadku Ani, jeśli chodzi o powrót do formy do ciąży. I nikt nie robiłby afery, ale Anna Lewandowska, prezentując swój płaski brzuch już miesiąc po porodzie, zapewniała, że zawdzięcza go swojej pracy. Jej biuro prasowe wydało oświadczenie w tej sprawie:
 

Aktywność fizyczna to higiena dla Twojego ciała oraz recepta na lepsze samopoczucie! Trenuje bo kocham, bo to moja pasja, praca i sposób na życie. A Ty za co lubisz aktywność fizyczna? Nie odpuszczaj! Do boju!💪🏻💪🏻 Przygotowania do obozu by Ann lato 2017 trwają 😉 Ps. Tak, tak jestem spocona na spodenkach - uwaga 👉🏻 na treningu się pocimy 😜😈🤘🏻💪🏻 #motivation #motivationbyAnn Physical activity is good for your body and its a recipe for a good mood! I train because I love it, because it is my passion, work and way of life. And what do you like about physical activity? Never give up! fight! 💪🏻💪🏻 Ps. Yes, yes I am sweaty on my shorts - we all sweat during training 😜😈🤘🏻💪🏻 #motivation #motivationbyAnn #workout #byAnn #sweat #cardio #HIITbyAnn #hoba #healthyplanbyann #healthymom #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Ania nie korzysta z porad trenera personalnego. Od wielu lat jest sportowcem z licznymi sukcesami, trenerem licencjonowanym i wykwalifikowanym, doskonali swój warsztat zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, jak również jako trener.

 

Yeah!!!! Mam dla Was kolejną niespodziankę w tym tygodniu ❤ Od dzisiaj mój blog ma nowy, odświeżony wygląd, aby jeszcze bardziej zachęcić Was do korzystania z niego 💪💪💪 Pamiętajcie, że blog jest również w wersji ENG 😀 Zapraszam >> http://hpba.pl ✨✨✨#healthyplanbyann To będzie dobry dzień 🙏🏻💪🏻 #progress #hpba #blog #new #thanks @stor9_ 👌🏻 Yeah !!!! I have another surprise for you ❤ From today my blog has a new, fresh look to further encourage you to use it 💪💪💪 Remember that the blog is also available in english check it out >> http://hpba.pl ✨✨✨ # healthyplanbyann It will be a good day 🙏🏻💪🏻 #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

A na swoim profilu na Instagramie napisała:

Kochani, właśnie doszły mnie słuchy, że jeden z kolorowych magazynów opublikował informację, że ponoć wynajmuję trenera personalnego do treningów, co jest oczywiście nieprawdą. Otóż, jestem trenerem personalnym i teraz muszę wam zdradzić pewną tajemnicę: (nie ukrywam, że chciałam się trochę wstrzymać z tą niespodzianką, ale w takim razie wam powiem) będzie program treningowy już w przyszłym roku! Będzie to duży projekt, więc trzymajcie kciuki i myślę, że będziecie zadowoleni, dużo nowych pomysłów.

 

Nie ma to jak sprytne zawarcie informacji o nowym treningu, korzystając z medialnego szumu wokół siebie. Warto też odnieść się do pozostałych plotek, prawda? Czekamy.

Najbardziej spektakularna metamorfoza: Beata Pawlikowska obcięła się na chłopczycę