Wąż znaleziony w wózku dziecięcym. Policja pokazała przerażające nagranie

Wąż miał 1,2 metra. Był jadowity. Jako kryjówkę wybrał sobie wózek dziecięcy. Udało się go schwytać.
Marta Kosakowska / 8 miesięcy temu
Wózek dziecięcy stoi na pomoście. fot. Adobe Stock

Przerażającego odkrycia dokonał pewien mężczyzna z Hiszpanii. W wózku dziecięcym, który stał na balkonie, zauważył węża. Natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze przyjechali z profesjonalnym sprzętem i złapali gada.

Wąż w wózku dziecięcym - wideo

Do sytuacji doszło w popularnym - również wśród Polaków - regionie turystycznym Costa del Sol. Policjanci, którzy zostali powiadomieni o wężu, nakazali, by mężczyzna i jego rodzina pozamykali okna i drzwi balkonowe, by uniemożliwić wężowi przemieszczanie się.

Hiszpan i jego rodzina - żona i troje dzieci - dostosowali się do polecenia. Później byli świadkami, jak agenci Nature Protection Group starają się wydobyć węża z wózka za pomocą chwytaka. Mieli również zabezpieczenie w postaci specjalnych rękawiczek ochronnych. Gad na swoją kryjówkę wybrał miejsce pod siedziskiem wózka. Wąż, który jak się okazało, miał 1,2 m długości, był agresywny. Był to malpolon. Ten gatunek węża jest słabo jadowity.

Obudziła się cała pokąsana, później zaczęła mieć halucynacje. Okazało się, że w jej mieszkaniu zadomowiły się jadowite pająki

Nagranie z akcji trafiło na oficjalny profil policji z Malagi. Złapany wąż został umieszczony w specjalnym transporterze i przewieziony w bezpieczne miejsce.

Źródło: dailymail.co.uk, fakt.pl

Przeczytaj:
Groźna bakteria w kukurydzy. 9 osób nie żyje
Pięciolatek na wózku sprzątał z mamą Tatry. Turyści oddawali im swoje śmieci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)