Tak szczeniaki czują się w schronisku. Widok azylowych dzieci chwyta za serce

Tak szczeniaki czują się w schronisku. Widok azylowych dzieci chwyta za serce fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje
To, co przeżywają psy w schroniskach, łamie nasze serca. Ale szczególnie poruszający jest widok azylowych dzieci. Zobacz, jak szczeniaki czują się w schronisku. Łzy same cisną nam się do oczu na ten widok.
/ 28.03.2024 09:14
Tak szczeniaki czują się w schronisku. Widok azylowych dzieci chwyta za serce fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje

Czasami zastanawiamy się nad tym, co czuje pies oddany do schroniska. Dla takiego czworonoga jest to traumatyczne przeżycie. Ostatnio pisałyśmy nawet o Sasance, która pokazuje, co czuje pies w schronisku. A w jeszcze innej rzeczywistości są azylowe szczeniaki, które od urodzenia muszą przebywać za kratami. Poznaj Lisę i Hektora – psie dzieci z niecierpliwością czekające na dom.

Tak szczeniaki czują się w schronisku

Fundacja Zwierzęta Niczyje zamieściła na Facebooku post, który chwyta za serce. Widzimy w nim zdjęcia przerażonych psich maluchów, ale też nagranie ukazujące, co szczeniaki czują w schronisku. Te biedne malce telepią się ze stresu, a przede wszystkim Lisa, która zupełnie nie potrafi odnaleźć się za kratami.

Najskuteczniejszą receptą na budowanie zaufania jest bliskość człowieka. Ileż można karmić się lękiem, uciekać przed ludźmi, którzy karmią, wyciągają rękę i czasami zapraszają na spacery – pisze fundacja.

Lisa i Homer to azylowe dzieciaki, które muszą jak najszybciej znaleźć dom i kochającego człowieka. Inaczej całkiem zwątpią w ludzi i będą mieć traumę na całe życie.

Tylko zobacz, jakie to cudowne psiaki.

Szczeniaki do adopcji. Lisa i Homer czekają na dom

Fundacja Zwierzęta Niczyje informuje, że nawet dom tymczasowy będzie dla tych maluchów zbawieniem. Dlatego jeśli możesz przygarnąć chociaż jednego z nich i chociaż na chwilę, skontaktuj się z wolontariuszami pod numerem telefonu 603 297 303.

A nawet jeżeli nie możesz ich zabrać pod swój dach, wciąż jesteś w stanie im pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na ich temat, aby dotarł do większej liczby odbiorców.

- Oby dobry człowiek wypatrzył.
- Życzę wam wspaniałego domku i kochającej rodzinki.
- Oba śliczne pieski – piszą komentujący.

My też mocno trzymamy kciuki za te psiaki. Zasługują na to, aby jak najszybciej znaleźć dom i nie męczyć się dłużej w schronisku.

Źródło: Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje 

Czytaj także:
Zobacz, jak trudno psom odnaleźć się w schronisku. Serce się kraja na ten widok
Psie dziecko walczy o każdy oddech. Pilny apel o pomoc
"Ten krótki film skradnie wasze serca". Wieśka i polskie gwiazdy dla dobra bezdomnych zwierzaków

Redakcja poleca

REKLAMA