Psie dziecko walczy o każdy oddech. Pilny apel o pomoc

Psie dziecko walczy o każdy oddech. Pilny apel o pomoc fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Nigdy nie zrozumiemy okrucieństwa wobec zwierząt. A zwłaszcza wobec tak bezbronnych istotek, jakimi są szczeniaczki. Psie dziecko zostało zabrane z okrutnych warunków przez Fundację Judyta. Teraz wolontariusze apelują o pomoc, bo szczeniaczek walczy o każdy oddech i życie.
/ 27.03.2024 10:09
Psie dziecko walczy o każdy oddech. Pilny apel o pomoc fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Czasami nie trzeba wiele, aby odmienić los potrzebującego zwierzęcia, ale zdarzają się też sytuacje jak ta, gdy leczenie czworonoga jest niezwykle kosztowne. Psie dziecko potrzebuje naszej pomocy, bo inaczej zupełnie opadnie z sił i podzieli los swojego rodzeństwa, które nie przeżyło mieszkania w dramatycznych warunkach. Fundacja dla Szczeniąt Judyta pilnie prosi o wsparcie.

Psie dziecko walczy o każdy oddech

Na facebookowym profilu Fundacji Judyta pojawił się przejmujący post, a w nim nagranie, na którym widzimy maleńkiego szczeniaczka. Dopiero się urodził, a już przeżył ogromną traumę.

Co by się stało z tym maleństwem, gdybyśmy nie zabrali go z gospodarstwa razem z 20 suczkami? 4 maluszki z tego miejsca nie doczekały pomocy. A ile było ich wcześniej? Poprzednie mioty umierały od chorób, pasożytów, niedożywienia – pisze Fundacja Judyta.

Gdy szczeniaczek trafił do fundacji, wydawał się dość żywotny. Szybko jednak się okazało, że opadł z sił. Narodziny i pierwsze dni w dramatycznych warunkach odcisnęły na jego zdrowiu ogromne piętno. Lał się przez ręce i nie było pewności, czy przeżyje. Wciąż walczy o każdy oddech.

Tylko zobacz to maleństwo.

Fundacja Judyta błaga o pomoc dla szczeniaczka

Fundacja dla Szczeniąt Judyta apeluje do nas o pomoc. Tym razem jest wyjątkowo potrzebna, ponieważ brakuje aż 3 tysięcy do pokrycia kosztów leczenia tego malucha.

Wszystkie informacje dotyczące możliwości wsparcia psiaka i fundacji znajdziecie w powyższym poście. Zbiórka dla 21 uratowanych psich żyć dostępna jest z kolei na stronie pomagam.pl. Każdy z tych psiaków znajduje się pod opieką fundacji, a część z nich potrzebuje leczenia. W dodatku ta kruszynka walczy o życie i najbardziej ze wszystkich potrzebuje naszego wsparcia.

- Cudowna. Oby szybciutko doszła do siebie i znalazła kochający dom.
- Co za cudo. Dużo zdrówka piesku.
- Maleńka piękność – piszą komentujący.

My też trzymamy mocno kciuki za to maleństwo. Mamy nadzieję, że szybko wydobrzeje, stanie na czterech łapkach, a potem będzie mogło czekać na cudownego człowieka, który przygarnie je pod swój dach i bezgranicznie pokocha.

Źródło: Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Czytaj także:
Psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu. Nie uwierzysz, co zrobił Niuniuś, aby uzyskać pomoc
3 szczeniaczki porzucone pośrodku niczego. Aby znaleźć ratunek, musiały zebrać się na odwagę
Ten psi dzieciak cierpi od urodzenia. Borysek czeka na twoją pomoc

Redakcja poleca

REKLAMA