Dotarliśmy do wstrząsającego nagrania. Tak cierpi psiak oddawany do schroniska

Co czuje pies oddany do schroniska fot. TikTok.com, @hitlivingfoundation
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co czuje psiak oddany do schroniska? Teraz już nie musimy się nad tym głowić. To wstrząsające nagranie pokazuje całą prawdę o tym, jak pupil wówczas cierpi.
/ 14.02.2024 18:00
Co czuje pies oddany do schroniska fot. TikTok.com, @hitlivingfoundation

Nie sposób wyobrazić sobie cierpienia zwierzęcia, które do tej pory miało normalny dom, a nagle zostaje skazane na przeniesienie się z mięciutkiej kanapy do schroniskowego kojca. Wszyscy wiemy, że musi być to dla niego naprawdę trudne, ale teraz zostało nam to zobrazowane. To nagranie pokazuje, co czuje pies oddany do schroniska. Łzy cisną nam się do oczu.

Co czuje pies oddany do schroniska?

Na profilu @hitlivingfoundation na TikToku pojawiło się rozrywające serce nagranie. Widzimy na nim szczeniaczka o imieniu Macaroni. To roczna sunia, która na pierwszy rzut oka wygląda normalnie, ale w swoim móżdżku i serduszku przeżywa prawdziwy dramat, bo właśnie zawalił jej się świat.

Macaroni została oddana do schroniska przez swoją dotychczasową rodzinę. Pewna kobieta podjechała pod biuro fundacji, aby właśnie w niej zostawić psa. Jako powód podała alergię, którą wykryto u jej córki. Zamiast jednak znaleźć inne rozwiązanie problemu, po prostu postanowiła jak najszybciej pozbyć się pupila, tym samym łamiąc jego serce.

Wstrząsające nagranie psa oddawanego do schroniska

Psiak na początku myślał, że jego pancia zaraz wróci. Niestety tak się nie stało. Płakał i trząsł się w ramionach wolontariuszy. Na filmiku możemy zobaczyć, m.in. jak telepie się z przerażenia. Został bowiem pozostawiony na pastwę losu wśród ludzi, którym jeszcze nie ufał. Sam zobacz, jak wyglądała ta łamiąca serce scena.

@hitlivingfoundation Introducing Macaroni! 💛 #hitlivingmacaroni🐾 #hitliving #hitlivingfoundation #adoptme #adoptabledogs #rescuedog #dogrescue #pugmix #pugmixesoftiktok ♬ Very Sad - Enchan

Internauci, którzy zobaczyli to nagranie, nie mogą wyjść z szoku i zrozumieć, jak można oddać tak urocze stworzenie. Trudno im się dziwić, bo w tej sprawie nie sposób pozostać obojętnym.

- Dosłownie płaczę. Mam nadzieję, że ten maluch znajdzie miłość.
- Nigdy nie oddałabym mojego zwierzaka…
- To złamało moje serce – piszą komentujący.

Mamy jednak radosną informację. Okazuje się, że Macaroni znalazła już kochający dom, a w swojej nowej rodzinie ma też psiego przyjaciela.

Żyje swoim najlepszym życiem – czytamy na TikToku.

Czy to nie wspaniała wiadomość? Zobacz, jak dziś ma się Macaroni.

@hitlivingfoundation Replying to @Valerina An update we know you’ve all been waiting for! 🥰 #hitlivingmacaroni🐾 #hitliving #hitlivingfoundation #dogrescue #rescuedog #pugmix #pug #pugsoftiktok #successstory ♬ R I P T I D E - ⚡️ Sped up sounds ⚡️

Źródło: TikTok.com, @hitlivingfoundation

Czytaj także:
Zobacz, jak trudno psom odnaleźć się w schronisku. Serce się kraja na ten widok
Serce tego psiaka rozpadło się na kawałki. To, co zgotowali mu ludzie, woła o pomstę do nieba
Spontaniczna akcja dla bezdomnych psów. Wystarczył impuls, aby sprawić im radość

Redakcja poleca

REKLAMA