Meble ogrodowe z palet – proste i wygodne! [ZDJĘCIA]

Meble ogrodowe z palet to trend, który chyba nigdy nie przestanie być na topie. Łatwo zrobisz je samodzielnie, niewielkim nakładem pracy, a przy tym wyglądają po prostu fantastycznie! Przedstawiamy kilka pomysłów na własnoręcznie wykonane meble z palet!
Wioletta Górecka / 31.07.2018 06:00

Ogród przy domu czy nawet niewielki ogródek działkowy to miejsce relaksu i chwili zapomnienia o codzienności. Dlatego staramy się urządzić go w taki sposób, by przebywanie wśród zieleni i odgłosów natury było jak najbardziej przyjemne. Oprócz walorów estetycznych, warto zadbać również o wygodę przebywania w ogródku. Główną rolę odgrywają meble!

Elegancko i wygodnie – meble ogrodowe z palet

Prawdą jest niestety fakt, że kradzieże sprzętów i mebli ogrodowych zdarzają się zbyt często, jednak nie oznacza to, że dla bezpieczeństwa trzeba rezygnować z wygody i w ogrodzie mieć stare, brzydkie wyposażenie. Jeśli i ty obawiasz się zniszczenia lub kradzieży mebli ogrodowych, nie inwestuj sporej gotówki w gotowe, drogie zestawy ze sklepu. Zrób meble sama (albo z czyjąś pomocą). Meble ogrodowe z palet to rozwiązanie, które ma same zalety:

- łatwo je zrobić! (zobacz, jak!)
- materiały są tanie
- estetycznie wyglądają
- dają dowolne możliwości aranżacji: kolorystyki i zdobień
- łatwo je przechować – ze względu na kształt, poszczególne meble łatwo poukładać jeden na drugim i schować w szopie lub garażu. To szczególnie istotne, jeśli w ogródku przebywasz rzadko i chcesz spać spokojnie, bez obaw o kradzież lub dewastację podczas twojej nieobecności!
- długa żywotność mebli – wystarczy odpowiednia konserwacja, by cieszyły przez lata!

 

Zajrzyj do naszej galerii, w której prezentujemy pomysły, jakie najbardziej przypadły nam do gustu. Może dzięki nim odmienisz wygląd swojego ogrodu? Zobacz zdjęcia!

Zobacz także:
Propozycje stylowych i wygodnych mebli ogrodowych!
16 najpopularniejszych modeli mebli ogrodowych!

Redakcja poleca

REKLAMA