Huśtawka Bocianie gniazdo z dziećmi fot. Adobe Stock/Lena May

Huśtawka „Bocianie gniazdo” wpływa na rozwój motoryczny dziecka. W Lidlu kupisz ją taniej o 40 zł

Idą upały. Coraz więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Jeżeli szukasz ogrodowej huśtawki dla swojego malucha, zajrzyj koniecznie do Lidla.
/ 15.06.2021 10:13
Huśtawka Bocianie gniazdo z dziećmi fot. Adobe Stock/Lena May

Znalezienie porządnej huśtawki do ogrodu dla twojego dziecka to dla rodziców nie lada wyzwanie. Powinna być przede wszystkim wygodna, wytrzymała, odporna na deszcz i spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. „Bocianie gniazda” są świetną alternatywą huśtawek tradycyjnych. Dlaczego?

Mają nie tylko oryginalny, owalny kształt dający więcej możliwości do zabawy – dzieciaki mogą bujać się w towarzystwie, ale też pozytywnie wpływają na rozwój twojej pociechy. Co to znaczy?

Huśtawka wspiera motorykę i zmysł równowagi dziecka, wpływa też na jego wyobraźnię. Twoje dziecko będzie dotlenione i szczęśliwe.

Huśtawka „bocianie gniazdo” PLAYTIVE w Lidlu

Producenci oferują różne rozmiary huśtawek, tę w Lidlu kupimy w wymiarze Ø 113 cm. "Bocianie gniazdo" z Lidla zostało wykonane z solidnej i wyściełanej ramy stalowej z odpornego na warunki atmosferyczne poliestru.

Gniazdo jest zawieszane na regulowanych linach łączonych z łańcuchami. Huśtawka jest szybka i łatwa w ustawieniu i nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania. Producenci zaznaczają, że maksymalne obciążenie huśtawki nie może przekraczać 150 kg.


Huśtawka bocianie gniazdo PLATIVE Lidl/Materiały prasowe

Zobacz także:
Fajne zabawki dla dziecka na balkon do 20 zł
Ile piasku w piaskownicy potrzeba i jaki piasek wybrać?
17 pomysłów na zabawy z dzieckiem na dworze