Dodatki wielkanocne do domu - przegląd z polskich sieciówek i dyskontów

Szukasz wielkanocnych dodatków do domu? Zobacz nasz przegląd!
Weronika Kwaśniak / 04.04.2017 11:03

Dekorowanie domu na święta wielkanocne to w ostatnich latach coraz popularniejszy trend. Jeszcze kilka sezonów temu ta uroczystość była obchodzona o wiele skromniej niż Boże Narodzenie - dekoracje na Wielkanoc były rzadkością, pomimo że w grudniu przystrajano mieszkania pięknymi dodatkami. Obecnie coraz więcej z nas przygotowuje aranżacje również przed świętami wielkanocnymi.

Wielkim hitem są zwłaszcza wiosenne wieńce, nawiązujące do popularnych wieńców adwentowych. W tej odsłonie są one plecione z bazi lub gałązek ze świeżymi listkami, a dekorowane np. wydmuszkami, wiosennymi kwiatami czy piórkami. Nie może zabraknąć na nich także małych pisanek, zajączków i kurczaków, które są nieodłącznymi symbolami świąt.

Jakie inne dekoracje wielkanocne dodałam do przeglądu? Urocze drobiazgi, które stworzą prawdziwie świąteczny nastrój! Klamerki z pisklętami z Home&You, przyprawniki w kształcie królików z Rossmanna, drewniane zajączki z Biedronki, wielkanocne doniczki z Lidla, a także ozdobne pisanki z Tesco, to tylko niektóre z propozycji. Przejrzyjcie galerię!

 

Easter mode: on 🐣

Post udostępniony przez Jana Wind (@bekleidet)

Zobacz więcej porad wielkanocnych