Naklejki na ścianę - idealne do dziecięcego pokoju!

Ściany dziecięcego pokoju powinny być jednocześnie jasne i kolorowe. Wspaniałym dodatkiem są też naklejki na ścianę, które przemienią pokój w bajkową krainę.
Naklejki na ścianę to dobre rozwiązanie dla tych rodziców, którzy chcieliby w pokoju swojego dziecka stworzyć niepowtarzalny klimat. Postaci ze znanych i lubianych przez dzieci bajek czy zwierzęta leśne tworzą jedyną w swoim rodzaju, bajkową atmosferę, która sprzyja rozwojowi pociechy.

Taka forma dekoracji wnętrza dziecięcego pokoju może być dobrą alternatywą dla tapet i fototapet. Naklejki są przede wszystkim mniejsze, łatwe do usunięcia i tańsze niż dekorowanie ścian takiego pomieszczenia tradycyjnymi metodami. Ich ceny w zależności od ilości kolorów zastosowanych na naklejce, jej wielkości oraz materiału, z jakiego została wykonana, wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Bardzo często możemy też kupić zestaw naklejek na ścianę o różnej wielkości, co pozwoli nam stworzyć jednolitą aranżację do dziecięcego pokoju. Tutaj dowiesz się również gdzie znaleźć darmowe szablony malarskie.

Zobacz, jak możesz ozdobić pokój swojego dziecka za pomocą ozdobnych naklejek na ścianę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Bajkowe są świetne, ja w decomanii też przeglądałam rewelacyjne naklejki i fototapety, teraz mają zniżkę na niektóre produkty, a takie właśnie dekoracje szybko odmieniają cały pokój :D
/6 lat temu
A mi się ta sowa podoba. Wszyscy sprzedają słitaśne ozdoby, a te są prawdziwie bajkowe...
/6 lat temu
Ta sowa...
POKAŻ KOMENTARZE (2)