Najładniejsze psy - ranking 10 najładniejszych ras psów

Najładniejsze psy to te, które z nami mieszkają. Istnieją jednak rasy, które cieszą się większą popularnością. Do najładniejszych ras psów należą m.in. maltańczyk, beagle i dalmatyńczyk.
Weronika Kwaśniak / 06.04.2020 07:00

Wybierając psa, należy wprawdzie kierować się nie względami estetycznymi, ale usposobieniem danej rasy i dopasowaniem jej do naszego trybu życia oraz warunków mieszkaniowych. Właściciel maleńkiej kawalerki nie przygarnie przecież husky'ego, nawet jeśli urzekną go jego piękne błękitne oczy. Dla niego odpowiednie będą rasy małych psów idealnych do bloku. 

Nie przeszkadza to jednak w debatowaniu na temat tego, jakie rasy psów uważamy za najbardziej urocze. Właśnie dlatego stworzyłyśmy nasz subiektywny ranking 10 najładniejszych ras psów!

10 najbardziej uroczych ras - najładniejsze psy

W naszym zestawieniu królują raczej małe pieski, które nawet w dorosłym życiu rosną do niewielkich rozmiarów. Nie brakuje jednak także tych czworonogów, które z puszystych kuleczek wyrastają na duże psy - nadal są jednak pełne uroku i majestatycznego piękna.

Specjalnie dla was wybrałyśmy 10 najładniejszych ras psów - sprawdźcie nasze typy i zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz więcej:7 najciekawszych ras psów długowłosychEncyklopedia ras psówNajdroższe rasy psów - możesz się zdziwić, ile kosztują!
7 najciekawszych ras psów, które nie gubią sierści - bo mają włosy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (183)
/13.05.2020 15:24
Ludzie gdze cocker spaniel to najładniejsza rasa psa a seter buldog francuski flat coated Retriever Golden Retriever owczarek Podhalański beagle wyżeł springer spaniel bokser jamnik cavalier king charles spaniel bernejski pies pasterski cockapoo owczarek szetlandzki mam cocker spaniela
/26.11.2019 20:13
Sama mam l abradora i wiem że dla właściciela najpiękniejszy pies to jego pies ale kocham labrador za ich łagodne i przyjazne usposobienia
/17.10.2019 15:09
Mnie się podobają pieski rasy: Golden retriever, owczarek niemiecki, husky, maltańczyki, collie, Pomerania i cocker spaniel ♥️ 🐕
POKAŻ KOMENTARZE (180)