Małe psy, które nie linieją – oto kilka ras, które możesz wybrać!

Małe psy mają wiele zalet: można je ze sobą zabrać w wiele miejsc, nie męczą się w małym mieszkaniu, a ich pielęgnacja jest zwykle łatwiejsza. Oto małe psy, które nie gubią sierści!
Wioletta Górecka / 27.09.2018 06:00

Małe psy to idealni towarzysze do mieszkań w bloku. Dają tyle samo miłości i radości, co ich więksi koledzy, mając przy tym mniejsze wymagania, co do przestrzeni, ilości spożywanego jedzenia czy pielęgnacji. Największym utrapieniem związanym z posiadaniem psa jest zwykle wszechobecna sierść: na ubraniach, w jedzeniu, na dokumentach… Częste sprzątanie niczego nie zmienia – wystarczy, że pies przejdzie, by pozostawić po sobie kłęby sierści. Przedstawiamy małe psy, które nie linieją!

Małe psy, które nie gubią sierści!

Fruwająca dookoła sierść jest kłopotliwa nie tylko ze względu na konieczność częstego sprzątania, ale jest także utrapieniem dla alergików. Małe psy, które nie linieją, to odpowiedź na problemy zarówno jednej, jak i drugiej grupy. Małe mieszkanie i alergia nie będą żadną przeszkodą do tego, by mieć psiego przyjaciela! Jakie rasy będą odpowiednie? Przejrzyj naszą galerię i zakochaj się!

Zobacz także:
5 ras psów, które nie gubią sierści! 
Czy psy z włosem zamiast sierści faktycznie nie uczulają?

Redakcja poleca

REKLAMA