Lookbook IKEA: 6 pomysłów na salon

Zobacz, co proponuje znana marka!
Weronika Kwaśniak / 26.08.2015 07:00

Niestety, polskie realia mieszkaniowe sprawiają, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na posiadanie typowego salonu - najbardziej reprezentacyjnego pomieszczenia, które miałoby służyć głównie do przyjmowania gości.

W wielu mieszkaniach salon to po prostu pokój dzienny, w którym spędza czas większość rodziny, oglądając telewizję lub czytając wspólnie książki. Często musi się w nim znajdować również kąt do pracy, domowa biblioteka, a także kącik sypialny. Stąd duża potrzeba wielofunkcyjnych rozwiązań. Jak zatem urządzić salon?

Lookbook IKEA 2015

Szwedzka marka często zaskakuje nas innowacyjnymi rozwiązaniami w kwestii aranżacji wnętrz. Właśnie dlatego uwielbiam wypatrywać w jej katalogach ciekawych i pięknych inspiracji!
Przedstawiony na zdjęciu pokój dzienny posiada również wygospodarowaną przestrzeń do pracy lub nauki, która idealnie pasuje do całości i nie zakłóca reprezentacyjnego wyglądu salonu.

Zobacz więcej naszych porad:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/02.08.2016 02:34
Są bardzo pakowne. Spokojnie się pomieściliśmy - my w salonie a nasz maluch u siebie w pokoju;)
/31.07.2016 01:15
Jeju tyle opcji, ze ja sie chyba nigdy nie zdecyduja a mąż mnie zabije bo robotnicy czekają już tylko na meble. Jak jest z montażem tych mebli modułowych? Wie ktoś? Dużo zabawy z nimi?
/27.06.2016 23:44
Te okrągłe brzegi do mnie przemawiają:) byłabym trochę spokojniejsza o dzieci. A jak z pakownością? Dużo pomieszczą?
POKAŻ KOMENTARZE (14)