Tablet Lenovo Yoga fot. Lenovo

Tablet Yoga Lenovo

Jeszcze niedawno tablet z tak wytrzymałą baterią był tylko marzeniem. Dzięki nowemu tabletowi Lenovo Yoga te marzenia stały się rzeczywistością.
24.02.2014 14:05
Tablet Lenovo Yoga fot. Lenovo
Tak jak wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego, tak coraz więcej osób jest uzależnionych od posiadania i korzystania z tabletu. Dla fanów tego typu urządzeń mamy dobrą wiadomość! Premierowy tablet Lenovo potrafi na jednym ładowaniu baterii pracować prawie całą dobę!

5 listopada 2013 r. w Warszawie firma Lenovo zaprezentowała innowacyjny tablet YOGA, który działa w trzech trybach i umożliwia 18-godzinną pracę bez ładowania baterii. Polska premiera tabletu zgromadziła znane osoby ze świata mediów i showbiznesu, które miały możliwość jako pierwsze zobaczyć najnowszy tablet w portfolio Lenovo.

Tablet YOGA firmy Lenovo to przełom na rynku tabletów. Trzy sposoby używania: Tryb Trzymaj w dłoni (hold), Tryb Połóż (tilt) oraz Tryb Postaw (stand) sprawiają, że korzystanie z tabletu nigdy nie było tak ergonomiczne, proste i wygodne.  Wielkim atutem nowego tabletu Yoga firmy Lenovo jest też super wytrzymała bateria, która działa nawet 18 godzin. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych, mobilnych użytkowników. Za pośrednictwem złącza USB OTG tablet Yoga może też ładować inne urządzenia, np. smartfony.