Jedno urządzenie, nieskończenie wiele możliwości. Ten telewizor zastąpi kino domowe, konsolę do gier i wiele innych

KIVI_08.jpg fot. Materiały prasowe
Ty uwielbiasz filmy, mąż w wolnym czasie gra, a dzieci kochają bajki? Teraz nie potrzebujesz kilku urządzeń. Wystarczy jeden telewizor. Z pomocą przychodzi marka KIVI.
KIVI_08.jpg fot. Materiały prasowe

Multitasking i wielozadaniowość to pożądane cechy, których wymagamy nie tylko od siebie, ale i od urządzeń nas otaczających. Chcemy, by domowe sprzęty dotrzymywały nam kroku i nadążały za naszymi pasjami. 

Doskonale rozumie to marka KIVI - ukraiński producent telewizorów, który obecnie działa w ponad 10 europejskich krajach. Smart TV KIVI zastąpi kino domowe, konsolę do gier, "trenera personalnego" i rozwinie nowe umiejętności twoich dzieci. Sprawdź szczegóły.

Telewizory KIVI Smart TV

Zachwycają doskonałymi parametrami oraz eleganckim wyglądem. Stylowe i minimalistyczne boczne ramy (2,6 mm) w połączeniu z doskonałą jakością obrazu i dźwięku sprawiają, że urządzenia świetnie sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu. Projektanci marki zadbali też o zwolenników prostych rozwiązań, dając im możliwość wyboru telewizora bezramowego (o przekątnej ekranu od 32” do 65”). 

Najważniejszą cechą KIVI Smart TV jest wielozadaniowość i dopasowanie się do wysokich wymagań niemal każdego użytkownika.

fot. Materiały prasowe

Telewizor dla miłośników kina

Oglądasz filmy i serialne na Netflixie, a może na innej platformie? Zależy ci na najwyższej jakości obrazu i dźwięku? Teraz możesz cieszyć się niemal kinowymi doznaniami we własnym domu. Wystarczy odpowiedni telewizor, wciągający film, dobre towarzystwo i przekąski.

Marka KIVI wspólnie z japońską firmą JVCKenwood stworzyła zintegrowany system akustyczny, który zapewnia fenomenalne wrażenia dźwiękowe. A obraz? Z pewnością zachwyci doskonałymi kolorami. Wszystko to za sprawą nowych technologii poprawy jakości obrazu: HDR, MEMC i Max Vivid. Co więcej, telewizory KIVI Smart TV posiadają funkcję Super Contrast Control, która automatycznie reguluje poziom kontrastu. Tobie nie pozostaje nic innego, jak odpocząć i skupić się na seansie. 

Coś dla fanów gier

Ty, twój partner lub dzieci lubicie gry? To świetna forma rozrywki i nauki. Teraz nie potrzebujecie konsoli, bo wystarczy wam odpowiedni telewizor. Taki, który doskonale odda kolory, dźwięk i ruch postaci. Ale to nie koniec. KIVI Smart TV posiada dostęp do Boosteroid - platformy do gier w chmurze. Znajdziesz tam mnóstwo najnowszych gier dopasowanych do wieku i do twoich zainteresowań. Co więcej, dzięki Boosteroid możesz uruchomić gry o skomplikowanej grafice, które zwykle wymagają dużo zasobów. Wystarczy podłączyć joystick lub (jeśli go nie masz) smartfon.

fot. Materiały prasowe

Domowy trener personalny? Proszę bardzo

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie do końca masz czas? A może niekoniecznie chcesz chodzić na siłownię, za to chętnie zrobiłabyś kilka nieskomplikowanych treningów w domu? Brakuje ci motywacji? Telewizory KIVI z pewnością pomogą. Jak? Te urządzenia mogą z powodzeniem pomóc ci zadbać o doskonałą formę. Wszystko za sprawą dostępu do różnych planów treningowych i sportowych aktywności. Wystarczy odrobina systematyczności oraz wytrwałości. 

Bajki (nie tylko) dla dzieci

Maluchy uwielbiają animowane opowieści, baśnie i wesołe piosenki. Teraz możecie mieć do nich niemal nieograniczony dostęp. KIVI Smart TV daje dostęp do dwóch platform z bajkami oraz programami edukacyjnymi dla najmłodszych. Wystarczy wybrać tylko odpowiednie tytuły (najlepiej dopasowane do wieku i zainteresowań dziecka). Pierwsza platforma - Da Vinci Kids pozwala na darmowy dostęp przez 12 miesięcy. Druga SWEET.TV jest całkowicie za darmo przez 3 miesiące. Twoje dzieci z pewnością będą zachwycone. Gwarantujemy - ty też znajdziesz tam coś dla siebie!

Teraz nie musisz kupować kilku urządzeń, by zadowolić wszystkich użytkowników. Wystarczy jeden telewizor, który dopasuje się do rosnących wymagań i potrzeb. 

Tagi: tv

Redakcja poleca

REKLAMA