POLECAMY

Rower z sercem

Sezon rowerowy jeszcze się nie zakończył, ale przemierzając miasto na dwóch kółkach nie da się nie zauważyć, że wraz nadejściem jesieni na ulicach zrobiło się szaro i ponuro. Sposób, żeby temu zaradzić znalazł Hamed Kohan.

Sezon rowerowy jeszcze się nie zakończył, ale przemierzając miasto na dwóch kółkach nie da się nie zauważyć, że wraz z nadejściem jesieni na ulicach zrobiło się szaro i ponuro. Sposób, żeby temu zaradzić znalazł Hamed Kohan.

Irański projektant proponuje opony rowerowe, które nazwał „Rozsiej swoją miłość”. Ich wyjątkowość polega na tym, że zamiast standardowych śladów, zostawiają one na mokrych ulicach serduszka. Do kompletu Kohan dorzucił też miejskie stojaki na rowery w kształcie kolorowych serc.

Projekt bieżnika autorstwa Hameda Kohana

Designer zgłosił projekt nowego bieżnika opon rowerowych do konkursu "Seoul Cycle Design 2010", organizowanego przez Designboom. Hamed Kohan o swoim pomyśle mówi, że jest on "prosty jak miłość i silny jak miłość".

Kolorowe stojaki na rowery projektu Hameda Kohana

Jak wam się podoba taki pomysł rozweselenia przestrzeni miejskiej?

Fot. designboom.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
ja apeluję, żeby szanowna firma giant zamontowała to ustrojstwo w moim wymarzonym pieknym różowym simlple:) mam taką wizję, ze jadę sobie na tym cudzie a za mną zostaje wstęga serduszek :D
/8 lat temu
Świetny pomysł!!!
/8 lat temu
słitaśne