Luksusowy kask od Karla Lagerfelda

Kaski motocyklowe mają przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas podróżowania. A co powiecie na wprowadzenie nutki luksusu i szyku podczas jazdy na jednośladach? Czy te dwa elementy się nie wykluczają?

Kaski motocyklowe mają przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas podróżowania. A co powiecie na wprowadzenie nutki luksusu i szyku podczas jazdy na jednośladach? Czy te dwa elementy nie wykluczają się?

Luksusowy kask od Karla Lagerfelda

Fot. ateliersruby.com

Czapko – kaski zaprojektowane przez Karla Lagerfelda są przede wszystkim oryginalne. Niemiecki projektant stworzył je z myślą o kobietach, które lubują się w motocyklach, a jednocześnie nie chcą zrezygnować z ceniącej sobie elegancji. Z pewnością na szykowane kaski zwrócą również uwagę pasażerki jednośladów. Jeśli nasi życiowi partnerzy nie wyobrażają sobie życia bez jazdy motocyklem, podróżujemy wraz z nimi. Zapewne część z nas odczuwa lęk podczas jazdy motocyklem. Nie mamy wówczas kontroli nad tym co się dzieje, wszystko jest w rękach kierowcy. Siedząc bez ruchu i trzymając się wszystkiego, co jest w zasięgu naszych rąk odliczamy kilometry, które pozostały nam do przebycia. Może komfort jazdy poprawi nam właśnie ten piękny kask? Ale czy nie będziemy wyglądać zabawnie na ścigaczu w tak „bogatym” kasku?

Luksusowy kask od Karla Lagerfelda

Fot. ateliersruby.com, thenewcaferacersociety.blogspot.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)