POLECAMY

Listonic – elektroniczna lista zakupów

Ile razy zdarzyło ci się zgubić swoją papierową listę zakupów lub zwyczajnie nie wziąć jej ze sobą z domu? Od teraz za pomocą Listonica zawsze będziesz miał ją przy sobie na swojej komórce.

Ile razy zdarzyło ci się zgubić swoją papierową listę zakupów lub zwyczajnie nie Listonic – elektroniczna lista zakupówwziąć jej ze sobą z domu? Od teraz za pomocą Listonica zawsze będziesz miał ją przy sobie na swojej komórce.Listonic to darmowa aplikacja, którą pobiera się ze strony Listonic.pl, instaluje na telefonie i w dowolnym miejscu można tworzyć przy jej użyciu listę zakupową, a także na bieżąco ją aktualizować, jeśli przypomni nam się coś ważnego, co trzeba nabyć w sklepie. Ponadto na stronie Listonic.pl można utworzyć swój „profil zakupowy” i listy udostępnić innym użytkownikom lub pozostawić je tylko do własnego wglądu.
Gdy zaś siedzimy w domu, a zapomnieliśmy dodać na listę jednego elementu, możemy zaktualizować listę na profilu i jej nową wersję zobaczy na swojej komórce wysłana do sklepu osoba – to wszystko bez dzwonienia i wysyłania smsów. Listonic
 Jak działa Listonic?

Źródło: Listonic.pl
 

mm

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/8 lat temu
Świetna aplikacja, właśnie zainstalowałem i pokazałem dziewczynie, była zachwycona, że już nie będzie musiała pisać karteczek, a wszystko zrobi na komputerze lub telefonie. Super!
/8 lat temu
Ja korzystam:) Polecam, z moją pamięcią Listonic jest zbawienny:)
/9 lat temu
Kto bedzie korzystał? kiedys ludzie sie zastanawiali kto bedzie korzystał z aparatów w komórkach. jak każdy bedzie miał smartphona to bedzie popyt na programy do nich tak jak na programy do komputerów...
POKAŻ KOMENTARZE (1)