Lekki laptop dla kobiet

Lekki, perłowo-biały, profesjonalny – taki jest nowy laptop Optimusa. Elegancka obudowa kryje w sobie komputer o bardzo dobrych parametrach.
/ 31.03.2008 23:23
Lekki, perłowo-biały, profesjonalny – taki jest nowy laptop Optimusa. Elegancka obudowa kryje w sobie komputer o bardzo dobrych parametrach.

OPTIbook ML 630h wyposażony jest w ekran 12,1` oraz najwyższą wydajność pracy procesory Intel Mobile Dual Core. Doskonały obraz zapewni karta graficzna Intel x3100 GLekki laptop dla kobietM do 256 MB, a gwarancją bezpieczeństwa cennych danych jest wbudowany czytnik linii papilarnych. Kamerka WebCam 2.0 i mikrofon umożliwią użytkowniczkom nie tylko prowadzenie biznesowych rozmów i wideokonferencji, ale także kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Komputer posiada bluetooth, kartę sieci bezprzewodowej i kartę fax/modem, zapewniające łączność w każdym miejscu i czasie.

OPTIbook ML 630h ma zainstalowany system Windows Vista Home Basic. Nowy laptop waży tylko 1,9 kg i może pracować na baterii nawet do czterech godzin. Komputer kosztuje 2999 zł brutto i będzie dostępny w sprzedaży od połowy kwietnia.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.02.2018 11:48
Jak nie wiemy jaki laptop wybrać to najlepiej udać się do odpowiedniego serwisu, który będzie służył nam radą, na pewno nikt inny nie zna sie na komputerach jak Ci w serwisie, ja chodzę najcześciej z moim komputerem do enter-serwis.com i ogólnie uważam, że to najlepszy serwis w całym trójmieście!