POLECAMY

iPhone przyszłości

Wkrótce premiera nowego iPhone’a 3G S. Zgodnie z zapowiedziami telefon wyposażony zostanie w nową trwalszą baterię oraz nowy aparat z funkcją video, ma być również dwukrotnie szybszy w porównaniu z ostatnim modelem jednak sam wygląd aparatu się nie zmieni.
Wkrótce premiera nowego iPhone’a 3G S. Zgodnie z zapowiedziami telefon wyposażony zostanie w nową, trwalszą baterię oraz nowy aparat z funkcją video, ma być również dwukrotnie szybszy w porównaniu z ostatnim modelem jednak sam wygląd aparatu się nie zmieni.

iPhone przyszłości

Premierze iPhone’a 3G S ma towarzyszyć wydanie nowego oprogramowania, które uaktywni funkcje dotychczas niedostępne w standardowym oprogramowaniu telefonu. Nowy soft uaktywni m.in. bluetooth, dostępna będzie również opcja modemu oraz możliwość wysyłania wiadomości mms.

Twórcy iPhone’a pokusili się również o stworzenie wirtualnej wersji prototypu telefonu.
Wprowadzając do Internetu futurystyczną reklamę projektanci wskazują przyszłą drogę, którą najprawdopodobniej pójdzie marka, ale już teraz nie ma wątpliwości iż standardy, które wprowadza firma Apple stają się coraz wyraźniej obecne na rynku, a jej pozycja wyróżniona przez innowacyjność umacnia się.

 iPhone Everything 
 iPhone Everything 


Zmitrek
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)