Pułapki dietetyczne

Wraz z modą na zdrowe żywienie pojawiły się produkty pozornie zdrowe i bogate w cenne dla naszego organizmu składniki. Czego unikać w zdrowej diecie? Oto popularne pułapki dietetyczne.
Czego unikać w zdrowej diecie? Zapoznaj się z naszymi radami. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie pułapki czyhają na ciebie, kliknij w wybrane poniżej zdjęcie lub oglądaj po kolei.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/6 lat temu
aby jeść zdrowo trzeba wybierac produkty naturalne i dobrej jakości. ja stosuję produkty strukturalne z diety bardadyna, czyli naturlne zboża, warzywa, owoce, ziarna i staram się kupować w dobrych sklepach. takie produkty mają dużo składników odżywczych, a nie tylko kalorie.
/6 lat temu
no, nie, do picia to co najwyżej woda mineralna albo czerwona herbata Pu-erh, a i to w postaci Perfect Slim Irvinga, bo już na opakowaniu wiem, ile kcal będzie liczył kubek napoju, który sobie zaparzę.
/7 lat temu
PRAWIDŁOWA, PROZDROWOTNA METODA ODŻYWIANIA: Tzw. dla współczesnego człowieka powinna AKCEPTOWAĆ wszelkie uwarunkowania naszej przyrody, ewolucją narzucone REGUŁY. Stanowi to trudny problem, ale bez badań; krew, wydzieliny, wydaliny, pierwiastki włosa, jest to absolutnie niemożliwe. WTEDY MOŻNA TYLKO PRZERZUCAĆ SIĘ PSEUDO REGUŁAMI: Na węch i czucie, również przypuszczenia. Kto zada sobie trud i zbada jak podnosi się poziom cukru przy poszczególnych produktach, jaki jest wpływ tłuszczów i jak, tj. w jakiej ilości się odkładają, jak organizm oddziaływuje na rodzaje białek itd. to wyniki dla wszystkich ludzi są niemal identyczne ew. drobna skala technicznego błędu. A WIĘC; PRZY ZWALCZANIU CHORÓB/OTYŁOŚCI, WAŻNA JEST WIEDZA: Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość wszelkich tłuszczów, NISKICH węglowodanów, WYSOKICH węglowodanów; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. To wystarcza, aby samemu DECYDOWAĆ o łatwym doborze składników swojej diety, co stanowi na szczęście, rozwiązanie trudnego problemu dotyczącego zwalczania wszelkich chorób. Lekarz rodzinny zdecydowanie, też nam to potwierdzi. Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL BH.305. ENGLISH VERSION: index9.php Biologia, medycyna.
POKAŻ KOMENTARZE (8)