POLECAMY

Rozważania dietetyka: 5 książek o diecie/kuchni, które powinnaś przeczytać

Zobacz jakie książki o diecie/kuchni warto przeczytać. Dietetyk Barbara Dąbrowska poleca wartościowe książki ze swojej biblioteczki.
Barbara Dąbrowska / 10 miesięcy temu

W poszukiwaniu wartościowej książki

Dietetyka jest moją pasją i poświęcam jej życie zawodowe, ale też znaczą część czasu prywatnego. Czytam, bardzo dużo czytam, wertuję, recenzuję i polecam Pacjentom, znajomym i wam, moim czytelniczkom wartościowe książki o żywieniu.

Robię to, bo z przykrością muszę stwierdzić, że półki księgarni uginają się pod ciężarem bezwartościowych pozycji. Żyjemy w czasach, w których każdy może być ekspertem od wszystkiego i wydać własną książkę.

6 najczęstszych błędów na diecie. Czy i ty je popełniasz?

Trenerka pisze o diecie, psycholog doradza jak gotować, celebrytka poleca rygorystyczny sposób na odchudzanie. Znana twarz dobrze sprzedaje książkę, ale książkę kupuje się nie dla twarzy, a dla zawartości, a z tym bywa różnie. Bardzo dobre pozycje giną często w gąszczu modelek, aktorek, prezenterek, które kreują się na guru od diety i wydają książkę za książką.

Z tego powodu postanowiłam podzielić się z wami tytułami książek o diecie, gotowaniu, które warto mieć w swojej biblioteczce.

5 produktów, które latem dietetyk je codziennie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)