Zyskaj formę w 10 tygodni

Czy można schudnąć i poprawić formę w 10 tygodni? Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem Marcinem Łopuckim przekonują, że można. Aktorka schudła po ciąży właśnie dzięki temu specjalnemu programowi, który pomagał opracowywać dla Polaków jej mąż. Na czym polega ten trening i czy trzeba stosować drakońską dietę?
/ 06.07.2012 12:27

W warszawskim Klubie 35 mm, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki ogłosili start unikatowego programu motywacyjno-treningowego "Zyskaj Formę w 10 Tygodni". Tego samego dnia wystartowała polska platforma internetowa dedykowana temu projektowi. "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" to międzynarodowa kampania, stworzona przez niemieckich mistrzów olimpijskich, która zyskała ogromną popularność w wielu krajach europejskich i ma już dziesiątki tysięcy aktywnych i zadowolonych uczestników. 

Zobacz też: Płaski brzuch w tydzień? Wypróbuj superbrzuszki!

To, co wyróżnia "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" od innych zestawów ćwiczeń i programów odchudzających, to absolutnie innowacyjna formuła. Każdy, kto przystąpi do programu, przez 10 tygodni będzie wspólnie z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim ćwiczyć i zdrowo gotować, a dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, również obserwować swoje postępy. Uczestnicy będą na bieżąco motywowani i zasypywani ciekawymi poradami, tak aby przez cały czas trwania programu systematycznie i konsekwentnie dążyć do celu, a jest nim przede wszystkim zmiana złych nawyków na  zdrowy tryb życia.

Zyskaj formę w 10 tygodni

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Frederik Harkort, Gerhard Bloechl

Zobacz też: Co pić podczas treningu?

Na konferencji obecni byli twórcy programu: Frederik Harkort i Gerhard Bloechl, którym udało się genialnie dobrać polskich reprezentantów projektu - znaną i sympatyczną parę: Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego. Wnieśli oni do programu nie tylko swoją świetną energię i dobry wizerunek, ale przede wszystkim zaadoptowali kampanię do polskich warunków.

Katarzyna Skrzynecka, popularna aktorka i piosenkarka, osoba o nieprzeciętnym poczuciu humoru, z mnóstwem pozytywnej energii, na swoim przykładzie udowodniła skuteczność programu. Jej samej w 10 tygodni po urodzeniu córeczki udało się powrócić do świetnej sylwetki sprzed ciąży, zyskać doskonałą formę i energię. Marcin Łopucki - Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym, w fachowy sposób przedstawia sekwencje ćwiczeń, udziela porad żywieniowych oraz motywuje do pracy nad swoim ciałem, aby poczuć się w nim dobrze i komfortowo.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

Zobacz też: Napoje izotoniczne, hipotoniczne i hipertoniczne – które wybrać na trening?

Przystąpienie do programu odbywa się w bardzo prosty sposób - wystarczy zarejestrować się na stronie:zyskaj-forme.pl i zacząć ćwiczyć oraz zdrowo gotować z Katarzyną i Marcinem. Każdy uczestnik będzie regularnie otrzymywał filmy z ćwiczeniami i z przepisami kulinarnymi, będzie również na bieżąco motywowany.

Zobacz też: Jak dobrać ciężar hantli?

Więcej o programie dowiedzieć się można na profilu "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" na Facebooku: facebook.com/zyskajforme

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/21.03.2014 08:01
Ja bezwzględnie potrzebuje być w tym programie maria.
/20.10.2012 17:07
ja polecam jazdę na rowerze, tutaj piszą o wielu zaletach i udogodnieniach tej aktywności http://ekoszyk.mos.gov.pl/czas-wolny/rower/jak-jezdzic/.
/21.08.2012 10:01
Bardzo ciekawy pomysł. Zawsze brakuje mi motywacji, żeby wziąć się za siebie - mam chwilę zapału, ale dzień-dwa i już mi się nic nie chce. Skoro program "Zyskaj Formę w 10 tygodni" kładzie tak duży nacisk na motywowanie uczestników, to daję mu dużego plusa już na starcie :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)