O tym nigdy nie zapominajcie! 5 rzeczy, które powinnyście zrobić po treningu

Trening nie kończy się po wyjściu z sali ćwiczeń.

Regularne ćwiczenia wpływają na sylwetkę, samopoczucie i zdrowie. Jednak niewiele osób wie, że trening nie kończy się wraz z ostatnim ćwiczeniem. Bardzo ważne jest również to, co robimy zaraz po jego zakończeniu.

Ile trzeba ćwiczyć, żeby schudnąć? Wystarczą 4 minuty dziennie. Jak to możliwe?

O czym należy pamiętać po treningu?

Jak powinnyśmy postępować, aby trening dawał jak najlepsze efekty? Niestety godziny spędzone na siłowni, rowerze, bieganiu czy pływaniu to nie wszystko. Trzeba pamiętać również o zdrowej i zbilansowanej diecie, odpowiednim nawodnieniu czy wystarczającej ilości snu. 

Więc gdy następnym razem skończycie ćwiczyć, dajcie sobie chwilę na oddech i zróbcie kilka rzeczy, które sprawią, że regeneracja będzie znacznie szybsza i bardziej efektywna. Jeżeli nie wiecie, jak powinnyście postępować, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Czas w końcu o tym zapomnieć! 5 największych mitów dotyczących treningu siłowego kobiet

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Nie masz pomysłu na trening, nie wiesz jak zacząć, co jeść by osiągnąć efekty?! Zapraszam na bloga: krzykamtrenuje.blogspot.com :)
/rok temu
A ja po treningu często sięgam po jakieś owocki, nie wiem czemu ale jestem wtedy strasznie głodna i nie chcę wcinać kcal więc owocki są dla mnie dobrą alternatywą. Do tego mam IQacai i waga powoli leci w dół.