Lidl nie zwalnia tempa! Teraz przyszedł czas na stylowe ubrania do biegania. Najdroższa rzecz kosztuje 35 zł

Legginsy, koszulki, bluzy, rękawiczki i czapki.
Karolina Kalinowska / 28.09.2017 05:17

Wczoraj pisałyśmy o ubraniach i sprzęcie sportowym dostępnym w Biedronce, a dzisiaj prezentujemy wam rzeczy do biegania, które od dzisiaj znajdziecie w Lidlu. 

Ubrania do biegania z Lidla

Lidl i Biedronka rywalizują ze sobą od dawna, więc pewnie już nikogo nie dziwi fakt, że produkty, które pojawiają się w jednej sieci, niebawem są dostępne również w tej drugiej. Taka sytuacja dotyczy m.in. ubrań do ćwiczeń. Już dzisiaj wchodzi do sprzedaży kolekcja biegowa. 

Wśród propozycji tego popularnego dyskontu znajdziecie naprawdę bardzo ładne legginsy, bluzy, koszulki, kurtki, czapki, opaski i rękawiczki do biegania. 

Buty do bieganie wcale nie muszą być drogie! Znalazłyśmy 9 par w przystępnych cenach

My planujemy kupić czarną bluzę z kapturem i fioletowe legginsy, które doskonale sprawdzą się w czasie jesiennych treningów, a do tego będą wyglądały stylowo.

Kolejnym argumentem, który sprawia, że mamy ochotę wybrać się na zakupy, jest cena. Ubrania kosztują jedynie 35 zł! Ta cena przyprawia o zawrót głowy i sprawia, że sklep, który do tej pory kojarzył się głównie z produktami spożywczymi, staje się poważną konkurencją dla popularnych marek sportowych. 

Trening kardio to najlepszy sposób na szybkie zrzucenie wagi i poprawę kondycji!