Buty do bieganie wcale nie muszą być drogie! Znalazłyśmy 9 par w przystępnych cenach

Ceny zaczynają się od 49 zł.

Bieganie to teoretycznie jeden z najtańszych i najbardziej dostępnych sportów, a jedyną rzeczą, w którą trzeba zainwestować, są buty. Jednak ich ceny są zazwyczaj bardzo wysokie. Prawdę mówiąc, osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem lub biegają 1-2 razy w tygodniu nie potrzebują bardzo drogiego obuwia, które jest wyposażone w najnowocześniejsze technologie.

Nie będziemy ukrywały, że znalezienie wygodnych, wytrzymałych, zapewniających odpowiednią autoryzację i tanich butów do biegania nie jest łatwym zadaniem, ale wykonalnym.

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Co powinnaś wiedzieć, zanim zaczniesz biegać?

Gdzie kupić buty do biegania w przystępnej cenie?

Buty do biegania wbrew pozorom muszą swoje kosztować, bo to dość specyficzny rodzaj obuwia. Musi zapewniać odpowiednią amortyzację, trzymanie stopy, cyrkulację powietrza i odprowadzanie nadmiaru wilgoci. A patrząc na sklepowe półki wyraźnie widać, że ceny większości z nich wahają się od 300 do 500 zł. Tylko, czy początkujący biegacze, osoby uprawiające jogging 1 lub 2 razy w tygodniu i takie, których trening nie jest dłuższy niż 60 minut, faktycznie potrzebują tak drogich butów?

Naszym zdaniem wcale nie trzeba wydać dużo, aby kupić produkt przyzwoitej jakości, który dodatkowo całkiem nieźle wygląda i jest wygodny. Koniecznie zajrzycie do naszej galerii i zobaczcie, jakie modele udało się nam znaleźć w sklepach. Ceny zaczynają się od 49 zł!

Jak wybrać najlepsze buty do biegania?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
Mam kilka par butów do biegania i mnie najlepiej sprawdzają się te ze sklepu 4f 4f.com.pl/buty_sportowe,323,0.html Dobrze leżą na nodze, są super wyprofilowane i nie niszczą się tak szybko.
/9 miesięcy temu
Największą przyjemność sprawia mi bieganie w obuwie, które jest lekki i wiem, ze moje stawy mają odpowiednią amortyzacje. Dzięki temu po bieganiu czuje się szczęśliwa, a nie zmęczona. Serdecznie polecam buty skechers. Widziałam je ostatnio na stronie ''markoweobuwie''
/rok temu
W bieganiu chyba nie buty są najważniejsze, bo nawet w zwykłych trampkach można podreptać. Najwazniejsza jest motywacja, do tego odpowiednia dieta i suplement typu IQacai i waga spada !