Wielkanocny stół

Wielkanocne śniadanie zasługuje na szczególną oprawę!

ładowanie... Ozdoby na wielkanocny stół
fot. Fotolia

Wielkanocny stół

Wielkanoc to święto, które rozpoczynamy od uroczystego śniadania. Wiosenne akcenty oraz dekoracje przypominające o tradycji tego święta koniecznie muszą znaleźć się na pięknie ozdobionym stole.

Dekorowanie wielkanocnego stołu należy zacząć już od wyboru odpowiedniego nakrycia. Obrus, na którym postawimy zastawę i postawimy wiąteczne potrawy, powinien być biały. Może zawierać wiosenne elementy takie jak kwiaty czy wstążeczki w żółtym, zielonym czy różowym kolorze. Kolejną ważną rzeczą jeśli chodzi o wielkanocne ozdoby, jest odświętna zastawa stołowa. W tym roku w sklepach królują naczynia z motywami florystycznymi. Na pewno uda nam się znaleźć coś, co bedzie nawiązywało do wielkanocnego klimatu!

Szklanki, kieliszki czy wazony z kolorowego szkła również ciekawie wkomponują się w wiosenną atmosferę budowaną w naszej jadalni. Ozdoby wielkanocne w postaci żywych kwiatów - żonkili i tulipanów - to prawdziwy hit sezonu, o którym także nie możesz zapomnieć! Świeczki w kształcie kwiatów, ozdobne kieliszki do jajek, pisanki oraz figurki zajączków i kurczaków sprawią, iż nikt nie będzie miał wątpliwości, ża zasiada właśnie do wielkanocnego śniadania.

Ozdoby na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół
Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół
Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Dekoracje na wielkanocny stół Wielkanocne ozdoby
KW
Oceń zdjęcie 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
paula2014.04.01 14:29
Ja znalazłam taki zestaw piep.rzniczka i solniczka w kształcie jajek na dobrychgarnkach :D