Co oznacza jeśli śni mi się niemowlę?

Malutkie dziecko z reguły kojarzy się nam ze szczęściem i radością. Jest uosobieniem niesamowitego szczęścia. Czy jednak ujrzane we śnie niesie ze sobą to samo znaczenie?

Ogólnie obraz niemowlęcia uznaje się za dobry znak. Jeśli więc ujrzałeś je w swoim śnie, powinieneś spodziewać się czegoś dobrego. Znak ten interpretuje się wielorako. Niemowlę oznacza, że jesteś niedojrzały, że czasami zachowujesz się nieodpowiedzialnie, że poruszasz się nieraz po omacku. Jednak w ostatecznym rozrachunku osiągniesz sukces, uda Ci się osiągnąć to, czego pragniesz nie krzywdząc przy tym nikogo z Twojego. Niemowlę jest więc dobrym znakiem na przyszłość. Symbolizuje radosne i szczęśliwe życie w otoczeniu kochających Cię ludzi.

Sen o narodzinach niemowlęcia to bardzo dobry znak. Zapowiedź samych sukcesów, dobrych decyzji, które będą miały ogromny wpływ na całe Twoje życie. Jednak przeglądając sennik możemy natrafić na znak „poród” – tam już przeczytamy, że szczęście zależy od narodzonego dziecka, które ukaże nam się we śnie. Jeśli będzie to chłopiec to faktycznie nie mamy się czym martwić, jeśli jednak dziewczynka – powinniśmy przygotować się na drobne niepowodzenia w najbliższym czasie.

Zobacz także: Horoskop chiński na rok 2011

Symbol karmienia niemowlaka we śnie, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, odnosi się do szczęście i radość oraz udane życie rodzinne. Tak samo odczytuje się obraz śpiącego małego dziecka we śnie.

Jednak nie zawsze obraz ten wiąże się z samymi pozytywami. Jeśli w swoim śnie ujrzysz dziecko chore albo takie, które krzyczy, to będzie to zły omen. Czekają Cie problemy w pracy, które szczególnie dotkną prowadzonych przez Ciebie interesów. Wszystkie Twoje przedsięwzięcia są zagrożone, powinieneś więc na jakiś czas uzbroić się w cierpliwość i przystopować. Dać sobie czas, przeczekać nieprzyjazny dla Ciebie okres.

Podobnie jest, gdy śnisz o mordowaniu niemowlęcia. Sen ten to zapowiedź Twojego upadku, którego sam będziesz przyczyną. W Twoim życiu dzieją się dziwne rzeczy, sam nie jesteś w stanie zapanować nad swoimi czynami. To one doprowadzą Cię na skraj, tylko od Ciebie będzie zależało, czy będziesz w stanie zatrzymać się w odpowiednim momencie i zawrócić na właściwą ścieżkę.

Paradoksalnie znak „umierające dziecko” to z kolei zapowiedź sukcesu. Jeśli więc trapisz się czymś teraz, męczą Cię po nocach obawy, to już możesz być spokojny. Sen taki może być przerażający, ale mimo wszystko jest bardzo dobrym znakiem i tak o nim myśl.

Amerykanie malują paznokcie na fioletowo na znak sprzeciwu wobec przemocy domowej
SKOMENTUJ (8)
KOMENTARZE (8)
Ania/miesiąc temu
Mi się dziś śniło, że poszłam na cmentarz i był tam pogrzeb. Ludzie płakali i mnie zawolali,bylam tam wraz z siostrą, więc ja tez... I podchodząc tam, stanelam przy śmietniku, a że śmietnika wyłoniło się dziecko w niebieskim kocyku i całe obrzygane.... Ono się uśmiechalo do mnie... Zabraliśmy to dziecko i poinformowalismy panie z opieki i jedna powiedziała, aby je zatrzymać... Co to może oznaczać ???
~salvame21/rok temu
Miałam dziś dość dziwny sen . Śniło mi się że byłam w zawasnowanej ciąży i lada chwila miałam urodzić dziecko . Jako tako poród mi się nie śnił ale jak o tym śniłam to niby mialam świadomość tego że to był tylko sen a czułam się w tym śnie jakbym rzeczewiście była w ciąży i miała zaraz urodzić . Potem trzymałam na rękach niemowle ( była to dziewczynka ) wyglądało na zdrowe i zadbane . Pamiętam że chciałam jej dać na imię Oliwa i byłam dość opiekuńcza dla tego dziecka . Zdziwił mnie trochę ten sen bo obecnie mam 18 lat i zastanawiam się co mógł on znczyć
~gość/2 lata temu
a ja miałam taki piękny sen... śniło mi się, że byłam w szpitalu i rodziłam poprzez cesarskie cięcie, lekarze i personel byli jakby z filmu wyjęci, do rany przyłóż (dlatego wiem że to sen), urodziłam śliczną córeczkę, twarzyczkę miała tak cudną, że zastanawiałam się do kogo może być podobna (ja brzydka nie jestem, ale maleństwo wyglądało jakby jej Michał Anioł twarzyczkę naryswał) i dtak słodko otwierała buźkę, aż ją pocałowałam...
POKAŻ KOMENTARZE (8)