Top 10 propozycji kosmetyków dla niemowlaka!

Poznaj najlepszych pomocników mam, którzy pomogą ci zadbać o prawidłową higienę i pielęgnację skóry maluszka!

Przegląd 10 kosmetyków dla noworodka i niemowlaka

Skóra noworodków łatwo wchłania składniki kremów czy balsamów. Dlatego należy je stosować ostrożnie i wybierać z rozwagą. To samo tyczy się wszelkich emulsji myjących, szamponów i mydełek. W przypadku kosmetyków dla dzieci mniej znaczy więcej.

Tylko delikatne kosmetyki zapewnią bezpieczeństwo twojemu maluchowi i okażą się dobrymi kosmetykami dla noworodków i niemowlaków. Specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd poszczególnych z nich. Na pewno sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry dziecka!

Zobacz przegląd kosmetyków dla noworodków i niemowlaków!

Dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry dziecka:

Przegląd najmodniejszych dodatków, które odmienią twoją stylizację!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/miesiąc temu
Sama gdybym miała wskazać najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry noworodka, śmiało wskazałabym emolienty z emolium. Odkąd urodziła się moja córeczka do kąpieli stosowałam emulsję i świetnie się sprawdzała. Dzięki temu, że zawiera ona chociażby takie składniki jak olej macadamia czy też olej kukurydziany, skóra zawsze była idealnie nawilżona i natłuszczona, przez co nigdy w zasadzie nie miałyśmy problemów z odparzeniami.
/miesiąc temu
Super zestawienie! ze swojej strony do listy dopisałabym kilka produktów z firmy BabyCap <3 idealne dla maluszka, zero uczuleń, podrażnień, same plus i fajne ceny.
/3 miesiące temu
Moja córka ma skórę skłonną do przesuszania jest to bardzo dokuczliwe dla malucha, świetnie nam się sprawdziły żel i balsam Elodermu dobrze nawilżają i regenerują skórę.
POKAŻ KOMENTARZE (9)