POLECAMY

Top 10 propozycji kosmetyków dla niemowlaka!

Poznaj najlepszych pomocników mam, którzy pomogą ci zadbać o prawidłową higienę i pielęgnację skóry maluszka!

Przegląd 10 kosmetyków dla noworodka i niemowlaka

Skóra noworodków łatwo wchłania składniki kremów czy balsamów. Dlatego należy je stosować ostrożnie i wybierać z rozwagą. To samo tyczy się wszelkich emulsji myjących, szamponów i mydełek. W przypadku kosmetyków dla dzieci mniej znaczy więcej.

Tylko delikatne kosmetyki zapewnią bezpieczeństwo twojemu maluchowi i okażą się dobrymi kosmetykami dla noworodków i niemowlaków. Specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd poszczególnych z nich. Na pewno sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry dziecka!

Zobacz przegląd kosmetyków dla noworodków i niemowlaków!

Dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry dziecka:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/7 miesięcy temu
Moja córeczka nie ma AZS, ale też ma delikatną skórę. Raz miała takie zaczerwienienia od pieluszek. Może jej skóra nie polubiła się z oliwką. W jej wypadku lepiej sprawdzają się kremy. Używam teraz balsamu na odparzenia Baby Anthyllis. Nie wiem gdzie go można dostać stacjonarnie, bo zamówiłam go przez internet w drogerii Betterland. Po tym jak zmieniłam kosmetyki do pielęgnacji, moja córeczka nie ma już problemu z odparzeniami.
/7 miesięcy temu
my stosujemy emolienty ale eloderm. Dlugo szukalam i te sa bezzapachowe, nie podrazniają. Mala ma lekki azs , a akurat ten krem aktywny dziala super.
/7 miesięcy temu
Polecam całą serię emolium - od kosmetyków do kąpieli, przez balsam, krem na odparzenia, na żelu na ciemieniuchę skończywszy. Nam poleciła pani położna, bo mała ma wrażliwą skórę i okazały się po prostu świetne. Żadnych podrażnień. :)
POKAŻ KOMENTARZE (13)