Top 10 propozycji kosmetyków dla niemowlaka!

Poznaj najlepszych pomocników mam, którzy pomogą ci zadbać o prawidłową higienę i pielęgnację skóry maluszka!

Przegląd 10 kosmetyków dla noworodka i niemowlaka

Skóra noworodków łatwo wchłania składniki kremów czy balsamów. Dlatego należy je stosować ostrożnie i wybierać z rozwagą. To samo tyczy się wszelkich emulsji myjących, szamponów i mydełek. W przypadku kosmetyków dla dzieci mniej znaczy więcej.

Tylko delikatne kosmetyki zapewnią bezpieczeństwo twojemu maluchowi i okażą się dobrymi kosmetykami dla noworodków i niemowlaków. Specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd poszczególnych z nich. Na pewno sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry dziecka!

Zobacz przegląd kosmetyków dla noworodków i niemowlaków!

Dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry dziecka:

Pieczone bataty - Kasia gotuje z Polki.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 dni temu
Super zestawienie! ze swojej strony do listy dopisałabym kilka produktów z firmy BabyCap <3 idealne dla maluszka, zero uczuleń, podrażnień, same plus i fajne ceny.
/2 miesiące temu
Moja córka ma skórę skłonną do przesuszania jest to bardzo dokuczliwe dla malucha, świetnie nam się sprawdziły żel i balsam Elodermu dobrze nawilżają i regenerują skórę.
/3 miesiące temu
Bardzo fajne zestawienie kosmetyków, ja zawsze dla moich dzieci daję kosmetyki apteczne - są bezpieczne dla ich skóry. Fajne ceny mają w internetowej Aptece pod Smokiem :) Pozdrawiam
POKAŻ KOMENTARZE (8)