POLECAMY

Krótkie włosy - fryzury

Poznaj najmodniejsze propozycje krótkich fryzur i wybierz coś dla siebie. W galerii znajdziesz dużo zdjęć!
Krótkie fryzury stają się coraz bardziej popularne. Przede wszystkim za sprawą gwiazd, które coraz częściej decydują się na ostre cięcie. Krótkie włosy odmładzają, dodają charakteru, a do tego są bardzo wygodne. Stawiaj na fryzury w klimacie lat 80-tych.

Kosmetyki, które twoje włosy pokochają od pierwszego użycia

Które gwiazdy noszą krótkie włosy?

Jeśli nadal nie jesteś przekonana do takich włosów, koniecznie obejrzyj inspirujące zdjęcia modelek, piosenkarek czy aktorek. Małgorzata Kożuchowska od lat lansuje krótką fryzurę. Dzięki niej wygląda olśniewająco i zdecydowanie lepiej niż kilka lat wcześniej. Takie włosy uwielbia również Halle Berry i Anne Hathaway.

Inne sposoby na stylizację

Krótkie włosy nie muszą wcale oznaczać bardzo chłopięcej i ultrakrótkiej fryzury. Alexa Chung postawiła na krótkiego boba, który jest szalenie kobiecy. Aby włosy wyglądały nowocześnie, muszą być świetnie ostrzyżone, najlepiej nieco nonszalancko.

Chcesz mieć włosy jak z reklamy? Sprawdź te kosmetyki!

Najlepsze sposoby na pielęgnację włosów

Krótkie włosy zazwyczaj są w dobrej kondycji. Jedyne co je niszczy to duża ilość kosmetyków używanych do stylizacji - lakiery i pianki bardzo je przesuszają. Raz w tygodniu funduj im półgodzinny zabieg nawilżający.

Serum do włosów rozwiązaniem na wszystkie problemy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Uwielbiam krótkie włosy, moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej, niż długie, które tak trudno ogarnąć... Byłam niedawno w moim ulubionym salonie w Poznaniu - galeria da vinci, polecam właśnie w kwestii takich fryzur :) p. Iza wie, co robi!
/5 lat temu
ostatni dzień konkursu! wejdź na SoPamPam na Facebooku i wygraj pudełeczko kosmetyków!