POLECAMY

Już jest zwiastun filmu o księciu Harrym i Meghan Markle! Nie brakuje gorących scen

Książę Harry poślubi amerykańską aktorkę Meghan Markle już w maju 2018 roku. Przed ślubem pary pokazany zostanie film, opowiadający historię ich miłości. Mamy zwiastun!
Marta Kosakowska / 6 miesięcy temu
Już jest zwiastun filmu o księciu Harrym i Meghan Markle! Nie brakuje gorących scen fot. ONS

Już jest zwiastun filmu o księciu Harrym i Meghan Markle! „Harry & Meghan: A Royal Romance” będzie miał swoją premierę na kilka dni przed ślubem brytyjskiego księcia z amerykańską aktorką. Wielbiciele pary już dziś mogą podejrzeć najgorętsze sceny filmu w 20-sekundowym zwiastunie!

Film o historii miłości księcia Harry'ego i Meghan Markle wyprodukowała stacja Liftime. Dokładnie ta sama, która stworzyła podobny film tuż przed ślubem księcia Williama z Kate Middleton. 

Film o księciu Harrym i Meghan Markle - zwiastun

„Harry & Meghan: A Royal Romance” przybliży fanom brytyjskiej rodziny królewskiej historię poznania pary, pierwszych randek, rodzącej się między nimi miłości oraz romantycznych zaręczyn.  W sieci właśnie pojawił się pierwszy spot promujący produkcję. W jednej ze sceny widzimy zakochanych... w łóżku!

Premiera filmu zapowiadana jest na 13 maja 2018 roku. W rolę księcia Harry'ego wcielił się australijski aktor Burgess Abernethy. Meghan Markle zagrała, pochodząca z Jamajki aktorka - Parisa Fitz-Henley. Film wyreżyserował Menhaj Hudy. Scenariusz napisała Scarlett Lacey.

Data i szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zaplanowany jest na 19 maja 2018 roku. Na datę ślubu wybrano sobotę, a nie jak to dotychczas bywało w przypadku zaślubin członków rodziny królewskiej - dzień w środku tygodnia. Ceremonia odbędzie się kaplicy św. Jerzego. Ma być znacznie skromniejsza niż tak, którą pamiętamy z 2011 roku, kiedy na ślubnym kobiercu stanęli książę William i Kate Middleton. Brytyjskie media rozpisują się o rewolucyjnym charakterze zaślubin pary, które mają łączyć w sobie tradycyjne wzorce z nowoczesnymi elementami. Podobno panna młoda ma wygłosić przemowę na cześć swojego męża oraz wyrazić podziękowania dla zgromadzonych gości oraz królowej Elżbiety II. Na razie oficjalnie nie wiadomo, kto zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle. Pisało się, że może to być izraelska projektantka Inbal Dror.

Zobacz więcej:

Wyciekł film z nagą Meghan Markle. Co na to rodzina królewska?
W sieci krąży projekt sukni ślubnej Meghan Markle. Robi wrażenie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)