POLECAMY

W sieci krąży projekt sukni ślubnej Meghan Markle. Robi wrażenie!

Choć to jej drugi ślub, to jednak wciąż królewski ślub.
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
W sieci krąży projekt sukni ślubnej Meghan Markle. Robi wrażenie! fot. ONS.pl

Meghan jest amerykańską modelką i aktorką, więc nie będzie miała problemu z dopasowaniem wzoru sukni do urody. Dodatkowo, jej budżet jest nieograniczony. Jak będzie wyglądać suknia ślubna Meghan Markle?

Choć to jej drugi ślub, to jednak wciąż królewski ślub

Meghan Markle zdecyduje się na zupełnie inny wzór sukni ślubnej, niż Kate Middleton? Możliwe, że skorzysta z pomysłów izraelskiej projektantki Inbal Dror. Projektantka opublikował pierwsze szkice sukni ślubnej, które ponoć przypadły Meghan do gustu. A może to tylko zmyłka? Wiele znanych nazwisk w świecie mody pragnie uszyć kreację dla Meghan. Na kogo padnie (lub padł) wybór? Zerknijcie na zdjęcie, które pojawiło się na portalu TMZ.

Screen TMZ

W październiku do internetu trafiły... szkice sukien ślubnych dla przyszłej księżnej! Redakcja magazynu „Hello!” poprosiła topowych brytyjskich ślubnych designerów o przygotowanie ekskluzywnych projektów kreacji dla Markle. Pewne jest, że suknia ślubna Meghan Markle przejdzie do historii i doczeka się tysięcy replik. W jakiej sukni pokaże się Meghan? Księżna Diana, księżna Kate czy księżna Charlotte z Monako zawsze decydowały się na klasykę. Co wybierze Markle? To jej drugi ślub...

Przypominamy, że ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się w maju 2018 roku. Z pewnością będzie to wielkie wydarzenie.

Przeczytaj także:

Meghan Markle sprzedaje piękny apartament
Nowe świąteczne zdjęcie rodziny królewskiej jest inne, niż wszystkie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)