POLECAMY

Brat z kryminalną przeszłością, rozwody i choroba. Sekrety wychodzą na jaw. Czy przyszła żona księcia Harry'ego wstydzi się rodziny?

Prawdopodobnie z tego powodu spędziła grudniową przerwę świąteczną z rodziną przyszłego męża, a nie własną. O jakie tajemnice chodzi?
Edyta Liebert / 3 miesiące temu

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami, a świat śledzi każdy ruch przyszłej księżnej. Światło dzienne informacje dotyczące rodziny Meghan. Najbardziej skupiła uwagę kryminalna przeszłość jej przyrodniego brata. Jak zareagowała na te rewelacje Wielka Brytania i świat?

Kilka miesięcy temu przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle, postanowiła zdradzić kilka rodzinnych sekretów, w dużej mierze skupiła się na relacjach siostrzanych, charakterze Markle oraz na ich bracie. Jego problem z alkoholem i niechlubna przeszłość (o tym dalej) stawiają pod znakiem zapytania obecność Thomasa Jr. na ślubie siostry! Co skrywają jego akta? 

Do jakich informacji dotarły media i czy mogą zaszkodzić pięknej aktorce? Dlaczego Markle wolała spędzić Święta z rodziną przyszłego męża? Czytajcie w galerii!

ONS.pl

Więcej o royal family:

9 zaskakujących zasad wiążących się z byciem członkiem rodziny królewskiejKrólowa Elżbieta II złamała zasadę dla Meghan Markle

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 tygodnie temu
Jak dla mnie to ta cala Meghan jest zwykla modliszka a poniewaz jest aktorka umie grac.Umie sie przymilac ale to takie wystudiowane, ona ma wielkie parcie bo trafia sie tutul ksieznej. Wyrachowanababa i naiwny ksiaze, fajna kombinacja.
/2 miesiące temu
Rodzina Harrego wcale nie jest lepsza. Jedynie obecnie panująca para królewska jest the best. Reszta rodziny niejedno ma na sumieniu. Thomas Jr. oczywiście lepiej, żeby się na weselu nie pokazywał, bo mógłby opić się że szwagrem do zgonu.