Wyciekł film z nagą Meghan Markle! Co na to rodzina królewska?

Tym razem wcale nie chodzi o kadry z serialu, w którym grała narzeczona księcia Harry’ego. W sieci pojawił się filmik i zdjęcia z odsłoniętym biustem Meghan. Czy to naprawdę ona?
/ 8 miesięcy temu
Wyciekł film z nagą Meghan Markle! Co na to rodzina królewska? fot. ONS.pl

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje narzeczona księcia Harry’ego i brytyjska rodzina królewska, to afera z nagimi zdjęciami. Na Meghan Markle już wyciągano różne historie z przeszłości, bo od momentu ogłoszenia jej zaręczyn z księciem Harrym kanadyjska aktorka jest przedmiotem zainteresowania wszystkich mediów.

Tym razem na światło dzienne wypłynęły wakacyjne zdjęcia i krótki filmik z nagą Meghan. Czy ucierpi na tym wizerunek rodziny królewskiej?

Film z nagą Meghan Markle

Zdjęcia topless Meghan Markle oraz 11-sekundowy filmik opublikował portal Celeb Jihad, który słynie z rozpowszechniania nagich zdjęć gwiazd. Na krótkim filmiku można zobaczyć narzeczoną księcia Harry’ego na wakacjach nad morzem, topless, ubraną w białe figi. Portal podgrzewa atmosferę, pisząc, że to zapowiedź większego materiału, który się ukaże.


fot: celebjihad.com

Nie wiadomo, skąd są te ujęcia. Na zdjęciach i filmie można bez problemu rozpoznać twarz Meghan. Czy  są prawdziwe? Rodzina królewska wypowiedziała się na ten temat. Pałac Kensington powiedział, że to są fałszywe zdjęcia i… uciął dyskusję mówiąc, że więcej komentarzy nie będzie.


fot: celebjihad.com

Wszystkie zdjęcia i filmik, o którym mowa, możecie zobaczyć TU

Więcej o gwiazdach:

"Kuchenne rewolucje" znikną z anteny?! Wszystko przez szokujący strój Magdy GesslerTaka relacja matka-córka nie zdarza się w show-biznesie często! Anna Lewandowska ma powody do zadowolenia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)