Rozenek komentuje rozstanie Opozdy i Królikowskiego: „Najważniejszy jest Vincent”

Celebrytka, która zaledwie kilka miesięcy temu gościła na ślubie i weselu pary, skomentowała plotki o rozstaniu aktorów.
/ 04.03.2022 16:10

Kilka miesięcy temu, w sierpniu 2021 roku Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślubowali sobie dozgonną miłość. Teraz, zaledwie chwilę po narodzinach ich pierwszego synka Vincenta, media obiegła informacja o rozstaniu pary. Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozenek-Majdan, która osobiście uczestniczyła w ceremonii zaślubin aktorów?

Rozenek komentuje rozstanie Królikowskiego i Opozdy

Zdaniem portali plotkarskich, Królikowski zdradził swoją ciężarną żonę już kilka miesięcy temu. To jego nowa wybranka miała być powodem, dla którego postanowił wyprowadzić się i rozstać z matką swojego dziecka. 

Joanna Opozda nie ukrywała, że jej ciąża była ciężkim okresem. Nie tylko zdrowotnie, ale także emocjonalnie. Podczas oczekiwania na niemowlaka, gwiazda musiała stawić czoła skandalom związanym z zachowaniem jej ojca, który nie tylko zaangażował się w publiczny konflikt ze swoją rodziną, ale miał nawet otworzyć ogień do męża i matki aktorki. Do tego wszystkiego dochodzą emocje związane z odkryciem niewierności Antoniego.

– Najważniejszy w tym wszystkim jest Vincent. Zainteresowanie mediów to ostanie, czego im teraz potrzeba – podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Gwiazda podkreśliła, że ma swoje zdanie na ten temat, ale nie chce go wyrażać, aby nie podsycać plotek wokół aktorskiej pary. 

Słuszna postawa?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA