Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Katarzyna Figura zagrała w „Dziewczynach z Dubaju” - filmie, którego producentem jest Doda i jej były mąż Emil Stępień. Aktorka zdradziła, jak wyglądała jej znajomość z wokalistką.
/ 29.09.2021 20:54

Katarzyna Figura wcieliła się w rolę czarnego charakteru w „Dziewczynach z Dubaju”. Film wyreżyserowany przez Marię Sadowską, a wyprodukowany przez Dodę, będzie miał swoją premierę już w listopadzie (po kilkukrotnym przesuwaniu daty przez pandemię i zamknięcie kin). 

Jak wyznała aktorka, jej postać była wyjątkowo wymagająca do zagrania i przywodzi na myśl najokrutniejsze postacie z filmów gangsterskich. Teraz wyznała, jak wygląda jej znajomość i współpraca z Dodą. Wiedzieliście, że znały się wcześniej?

Figura o pracy na planie z Dodą

– Dodę znam od kilkunastu lat. Poznałyśmy się w Nowym Jorku. To było zupełnie przypadkowe, Doda miała koncerty, a ja byłam w sprawach filmowych, była to chyba prezentacja mojego filmu „Summer Love”. Całe wieki temu – opowiedziała Figura. 

Aktorka podkreśliła, że, choć dzieli je duża różnica wieku, jest dla Dody pełna podziwu. 

– Jest naprawdę wspaniałą wokalistką, świetną, piękną kobietą i potrafi iść po swoje od samego początku kariery – chwaliła Rabczewską gwiazda.

A jak układają się ich relacje prywatne? Figura zdradziła, że wspólna praca na planie nie pozwalała im na zacieśnianie znajomości, a obydwie panie zachowywały bardzo profesjonalny kontakt, chociaż zdarzały się także starcia na tle zawodowym.

Jak to na planie, bywają sytuacje trudne, wybuchowe. Wtedy też obowiązują nas pewne zawodowe zobowiązania, ale bywało różnie – opowiedziała Figura.

Myślicie, że tak silne osobowości często się kłóciły?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA