Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”

Aktorka bardzo rzadko pokazuje swojego męża w mediach społecznościowych. Wyznała, że robi to, aby uszanować jego wolę.
/ 11.10.2021 18:14

Wielu celebrytów stale podsyca zainteresowanie swoją osobą publikując najbardziej prywatne detale ze swojego życia w mediach społecznościowych. Dzielą się nie tylko rozkładem swojego codziennego grafiku, ale także zdjęciami swoich dzieci i partnerów. Nie należy do nich jednak Małgorzata Socha, która, choć sama prowadzi profil na Instagramie, skrupulatnie dobiera treści, które publikuje. 

Małgorzata Socha chroni męża przed mediami?

Aktorka wielokrotnie podkreślała, że ceni sobie swoją prywatność. Rzadko więc pojawiają się doniesienia o jej odważnych wyznaniach na łamach prasy czy wielogodzinnych relacjach z wakacji udostępnionych w sieci. Stara się także chronić swoich bliskich przed nadmiernym zainteresowaniem fanów.

Chociaż Socha jest już 13 lat po ślubie, jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, rzadko gości na zdjęciach u boku aktorki.

Mój mąż nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać w mediach. Jestem w stanie absolutnie uszanować jego wolę, dlatego też nie eksponuję go – odpowiedziała gwiazda.

Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i opublikowała rodzinne zdjęcie przy okazji 5-kilometrowego biegu w którym Socha wzięła udział z całą rodziną. Jak wyznała, taka forma aktywności bardzo jej się spodobała i nie wyklucza, że weźmie kiedyś udział w kolejnych wyzwaniach dla biegaczy.

– Teraz była wyjątkowa sytuacja, był bieg, gdzie biegliśmy razem z naszym synkiem, który siedział w wózku... Pomyślałam sobie nawet, że te 5 kilometrów tak gładko mi poszło, że może nawet bym się skusiła na dłuższy dystans – opowiedziała Socha. 

Doceniacie gwiazdy, które są oszczędne w dzieleniu się swoim życiem?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA