Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią

Jej życie uczuciowe było dotąd burzliwe. Znalazła jednak nową miłość. Czy tym razem to ten jedyny?
/ 11.10.2021 17:59

Modelka i aktorka, Sandra Kubicka, wyznała publicznie, że jest dziś związana z Baronem - popularnym gitarzystą zespołu „Afromental”. O muzyku wcześniej było głośno nie tylko ze względu na jego dokonania muzyczne czy udział w roli jurora w „The Voice of Poland”, ale także na medialne relacje z byłymi partnerkami z pierwszych stron gazet - Julią Wieniawą, Blanką Lipińską czy Aleksandrą Szwed.

Czy to właśnie u boku Kubickiej odnajdzie szczęście? 

Sandra Kubicka o odwołanym ślubie

Gwiazda ma już na koncie jeden bardzo poważny związek, który niemalże doprowadził ją do ołtarza. Resztę swojego życia miała spędzić z Kaio Goncalvesem, kiedy nagle, na miesiąc przed ceremonią, zerwała zaręczyny.

Co się stało? Kubicka odważnie wyznała, że podczas narzeczeństwa przechodziła bardzo ciężkie chwile i korzystała z pomocy psychologicznej.

– To było bardzo ciężkie, bo decyzja, którą podjęłam, była końcem mojej terapii i depresji. Odstawiłam leki i powiedziałam: „Muszę coś zmienić”. Zmieniam otoczenie, ludzi... Wyprowadziłam się gdzieś, gdzie czuję się najlepiej, czyli do Polski – wyznała modelka.

Chociaż celebrytka żałuje, że ślub odwołała tak późno i porzuciła ukochanego zaledwie miesiąc przed ślubem, jest pewna, że tak właśnie miało być. 

– Los ma na mnie inne plany. Zrozumiałam, że miłość to nie jest tylko druga osoba, miłość jest wszędzie i nie możemy uzależniać swojego szczęścia od drugiej osoby – podsumowała.

Zgadzacie się z nią?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA