Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Skoczek domaga od żony się podziału majątku

Pozew rozwodowy skoczka narciarskiego i jego żony jest już w sądzie. Para będzie musiała dogadać się w sprawie podziału okazałego domu.
/ 04.07.2018 15:08
Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Justyna Żyła poinformowała „Super Express”, że jej mąż Piotr złożył już pozew rozwodowy. Skoczek narciarski ma domagać się od małżonki podziału majątku. Para wspólnie wybudowała dom w Wiśle-Kopydle. Wartość nieruchomości jest szacowana na około milion złotych.

Kryzys małżeński Piotra i Justyny Żyłów

Justyna Żyła w rozmowie z tabloidem zdradziła, że ona sama nie otrzymała jeszcze pozwu rozwodowego. Jednak wie, że pismo trafiło już do sądu. Kobieta obecnie czeka, aż dokumenty zostaną dostarczone do jej domu. Żona skoczka narciarskiego nie chce jednak zdradzać szczegółów sprawy.

Tak, podobno pozew jest już w sądzie, tak słyszałam od osób trzecich. Do domu mi nic jeszcze nie przyszło, więc czekam. I już nie chcę komentować
- powiedziała „Super Expressowi”.

Małżonkowie będą musieli ustalić, jak podzielą się opieką nad dziećmi: 11-letnią Kubą oraz 6-letnią Karoliną. Największym obiektem sporu może być jednak wspólny dom pary. Justyna Żyła musiałaby spłacić mężowi połowę wartości domu, na co ją nie stać. Wiadomo, że kobieta podjęła dorywcze zatrudnienie. Pracuje również nad własną książką kulinarną. Niedawno wzięła również udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Wywiad z nią ukazał się pod wymownym tytułem „Góralu, czy ci nie żal?”. Za publikację Justyna Żyła miała ponoć otrzymać 40 tys. zł.

Piotr chce, aby Justyna spłaciła mu jego wkład finansowy. Jednak ona nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni, ale to praca dorywcza
- pisze tabloid, powołując się na znajomego pary.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu! Powód? Seksistowskie zachowanie producenta

Kiedy rozwód?

Na razie nie wiadomo, czy do rozwodu pary faktycznie dojdzie. Justyna Żyła nie poinformowała mediów, czy zna termin pierwszej rozprawy rozwodowej. Jeśli para szybko dogada się w kwestii rozwodu, podziału majątku oraz opieki nad dziećmi, to sprawa może zostać finalizowana jeszcze w tym roku.

Justyna i Piotr Żyła pobrali się w 2006 roku. Poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami. W dniu ślubu mieli niespełna 20 lat. Do tej pory uchodzili za bardzo udane małżeństwo. Na początku tego roku na profilu Justyny Żyły pojawił się emocjonalny wpis, w którym żona skoczka poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Piotr Żyła po pewnym czasie potwierdził rozstanie z żoną. Zapewniał jednak, że powodem rozpadu związku nie jest inna kobieta. Skoczek na razie nie skomentował doniesień o planowanym rozwodzie.

Przeczytaj:
Pierwsza wpadka księżnej Meghan po ślubie! Co się stało?
„Skoro natura wyeliminowała cię z puli genetycznej, to dobrze” - Rozenek czyta wstrząsające hejty