Pierwsza wpadka księżnej Meghan po ślubie! Co się stało?

Księżna Meghan jest bacznie obserwowana przez cały świat. W nowej, podwójnej roli (żony i księżnej) radzi sobie doskonale, choć czasem zdarzają się jej jeszcze wpadki…
Wioletta Górecka / 8 miesięcy temu
Harry i Meghan fot. ONS.pl

Nowej księżnej Sussex, Meghan, świat przypatruje się z wielką ciekawością. Wybranka księcia wzbudzała od początku wiele emocji z trzech powodów. To Amerykanka, aktorka i..rozwódka! Meghan jednak doskonale poradziła sobie w nowej roli i zdobyła przychylność wielu. Lubi ją także Królowa Elżbieta. To właśnie w związku z obchodami urodzin królowej, Meghan znów zainteresowała cały świat. Tym razem jednak głośno komentuje się jej wpadkę! O co chodzi?

Pierwsze oficjalne wystąpienie jako księżna

Na uroczyste obchody urodzin królowej Elżbiety stawili się członkowie królewskiej rodziny, w tym także Meghan. Było to jej drugie oficjalne wystąpienie jako księżnej (kilka dni po ślubie, młodzi małżonkowie brali udział w obchodach urodzin księcia Karola). Wówczas media rozpisywały się o wspaniałej prezentacji Meghan. Ubrana była w subtelną kreację w kolorze brzoskwiniowego różu, a dekolt i ramiona były zasłonięte przez siateczkę. Całości idealnie dopełniał kapelusz w tym samym kolorze, a także elegancka kopertówka i szpilki w kolorze nude.

Nietakt na urodzinach królowej Elżbiety?

Na obchody 92. Urodzin Królowej Elżbiety, Meghan przyodziała również jasną kreację. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle elegancko, jednak tym razem uwagę przykuło coś innego. Chodzi o krój sukienki, a konkretnie o jej dekolt! Tabloid „The Sun” skomentował sprawę podkreślając, że eksponowanie jakiegokolwiek fragmentu ciała przez księżną nie jest dobrze widziane. Odsłonięcie ramion przez księżną Meghan zostało uznane za niestosowne! Czy Meghan powinna bać się reakcji Królowej, czy jednak ta wpadka nie była aż tak dużym przewinieniem?

Zobacz także:
Co w życiu Meghan zmieni ślub z księciem?
Czy Meghan Markle wstydzi się swojej rodziny?!
Afera ze zdjęciami Meghan? Co na to królowa?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)