POLECAMY

Pink z laktatorem zapozowała na Instagramie. Czy któraś z polskich gwiazd odważyłaby się na takie selfie?

Jesteśmy pod wrażeniem odwagi.
/ 11 miesięcy temu
Pink z laktatorem zapozowała na Instagramie. Czy któraś z polskich gwiazd odważyłaby się na takie selfie? screen Instagram

Pink regularnie i konsekwentnie instagramowo "normalizuje" zjawisko karmienia piersią publicznie. Teraz udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z laktatorami, które ściągają pokarm dla jej synka. Szokujące? A może po prostu odważne i słuszne?

Sytuacje, w których kobiety są proszone o „nieobnoszenie się” z karmieniem piersią w miejscach publicznych spowodowały, że coraz bardziej angażuje się w ten ruch. Pink dzieli się radością macierzyństwa i wykorzystuje swoją sławę do popularyzowania właściwych zachowań, takich jak pokazywanie, że każdy aspekt bycia (w tym przypadku pracującą, koncertującą!) mamą, nawet ten najbardziej intymny, to normalność i chleb powszedni.

Zobaczcie fotkę, która podzieliła internautów na zwolenników Pink i przeciwników pokazywania „tego rodzaju” prywatności.

 

And now this #pumpupthejams #mombreak

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Chciała nakarmić piersią dziecko w restauracji i odesłano ją do toalety. Pozwała właściciela. Jest już wyrok!

Pink jest kontrowersyjna, wyrazista, ale jako mama, nie różni się od pozostałych matek. W czerwcu 2011 r. urodziła córkę Willow Sage, a w grudniu 2016 roku na świat przyszedł syn Jameson Moon. Publiczne karmienie piersią to zagadnienie budzące kontrowersje i emocje - nie pierwszy raz artystka wrzuciła takie zdjęcie i nie pierwszy raz mamy okazję podziwiać kobietę, która dała życie i która karmi swoje dziecko.

 

Mamas multitasking 📷@hartluck

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Czy któraś polska gwiazda/celebrytka zdobyłaby się na odwagę upublicznienia takiej fotki? Może Maja Bohosiewicz? :)

Karmienie piersią? Bohosiewicz szczerze: „Mam ochotę płakać i wyciągnąć z buzi malca ten tatar ludzki zwany niegdyś sutkiem”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)