POLECAMY

"Uwierzyłybyście, że tyle ważę i mam 160 cm wzrostu?" PINK zdradziła, ile waży i jak radzi sobie z kilogramami

Zobacz, jak Pink radzi sobie ze zbędnymi kilogramami. Co nam radzi?
"Uwierzyłybyście, że tyle ważę i mam 160 cm wzrostu?" PINK zdradziła, ile waży i jak radzi sobie z kilogramami fot. ONS.pl

Pink o body positive

38-letnia Pink słynie z niewyparzonego języka. Niejednokrotnie wzbudzała kontrowersje i głośno wypowiadała swoje zdanie. To ona jako pierwsza skrytykowała Beyonce, że ukrywa swój prawdziwy wiek. Podobno czarnoskóra gwiazda nie urodziła się w 1981 roku, a 1979, tak jak właśnie Pink.

Plus size znaczy piękne? Oceń sama!

Jednak wracając do samej Pink? Artystka jest dumna ze swojej figury, nawet jeśli niektórzy określają jej umięśnioną sylwetkę za mało kobiecą. Gwiazda potrafi odbijać krytykę i stawiać na swoim. Jest doskonałym przykładem - body positive. Ostatnio na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcie z bardzo budującym podpisem.

Czy uwierzyłybyście, że ważę 73 kilogramy i mam 160 cm wzrostu? Według "przyjętych standardów" to znaczy otyłość. Wiem, że wagowo nie jestem w miejscu, w którym chciałabym być po drugim dziecku, ale chol***, nie czuję się otyła! Jedyne co czuje to to, że jestem sobą. Dziewczyny schodzimy z wag!

- napisała Pink na Instagramie

Body positive - jak zacząć myśleć pozytywnie o sobie?

Pink nawołuje do tego, by oceniać siebie przez pryzmat samopoczucia, a nie tego, jakie są przyjęte standardy. Według ogólnoprzyjętej klasyfikacji większość z nas powinna iść na dietę. Dlatego powinnyśmy trzymać się z dala od wag i przestać myśleć, co powie społeczeństwo.

Co wy na to? Uważacie, że to co mówi Pink jest słuszne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Święta prawda. Waga nijak ma się do wyglądu. Zanim wzięłam się za siebie ważyłam tyle co Ona tj 73 kg ale przy wzroście 170cm i coo? I byłam grubaskiem. Brzuszek jak w 6 mies ciąży, dwa podbródki, obwisłe ramiona i fałdki na plecach.
/rok temu
Juz dawno nie czytalam tak madrej wypowiedzi " gwiazdy" ^_^